Луцькі депутати визначили межі компетенції юридичного управління

news

Сьогодні на сесії міської ради депутати затвердили Положення про юридичне управління. Повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Начальник юридичного відділу Рачков Олександр Леонідович коротко розповів про межі компетенції управління, що буде складатися із трьох відділів.

Серед функцій управління: представляє у встановленому законодавством порядку інтереси Луцької міської ради, її виконавчих органів і міського голови в судах та інших органах під час розгляду правових питань і спорів; бере участь у розробці та підготовці проектів нормативних актів міської ради, її виконавчих органів та їх посадових осіб та інших документів правового характеру; готує проекти розпорядчих актів міської ради, її виконавчих органів і міського голови, в тому числі нормативного характеру; забезпечує облік та зберігання текстів законодавчих та інших нормативних актів, а також актів нормативного характеру, прийнятих міською радою, міськвиконкомом і виданих міським головою, підтримує їх у контрольному стані; надає правову допомогу депутатам та постійним комісіям міської ради, посадовим особам виконавчих органів міської ради тощо.

Окрім того, управління забезпечує проведення організаційної та роз’яснювальної роботи щодо запобігання та протидії корупції.

Депутати, зважаючи на важливість роботи юридичного управління, запропонували збільшити штат названого управління на два юристи.

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев