Луцька міськрада затвердила програму допомоги дітям, батьки яких загинули на Сході

news

Вчора, 2 лютого 2016 року Луцька міськрада затвердила запропоновану фракцією ВО «Свобода» Програму соціальних виплат у місті Луцьк на 2016 – 2017 роки дітям військовослужбовців, добровольців, волонтерів, які загинули під час участі в антитерористичній операції або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у зоні АТО, а також зниклих безвісти та які перебувають у полоні в розмірі одного прожиткового мінімуму.

Програму презентував депутат Луцької міськради від ВО «Свобода» Богдан Богонос. Про це йдеться на сайті об′єднання.

Розмір щомісячної соціальної виплати на одну дитину становитиме один прожитковий мінімум і виплачуватиметься до досягнення 18 річного віку. У разі досягнення дитиною 18-річного віку соціальні виплати припиняються за винятком випадків, коли дитина поступила на державну форму навчання. В такому разі виплата продовжується до 23 років. Організація виконання Програми покладається на Департамент соціальної політики Луцької міської ради.

«Це рішення – наш моральний обов’язок перед дітьми героїв, які віддали своє життя в боротьбі з російським агрессором. Ми зобов’язані допомогти дітям, які втратили своїх батьків на війні. Програма соціальних виплат з міського бюджету – не популізм, а конкретний практичний крок. Ми маємо допомогти дітям стати на ноги, підтримати їх у складні часи», – зазначив голова фракції ВО «Свобода» у Луцькій місьраді Микола Федік.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев