Луцьк зустрічатиме звільненого з полону бійця

news

Наступного тижня в Луцьк повернеться боєць територіального батальйону «Волинь» Сергій Дмитрук, який 15 місяців провів у полоні бойовиків.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Луцький мер Микола Романюк.

“Трьох українських військових звільнили з полону .Серед звільнених – лучанин ,боєць 1-го батальйону територіальної оборони Сергій Дмитрук, який 20 листопада минулого року потрапив до рук бойовиків під час подій у Дебальцевому.
Сьогодні я розмовляв з дружиною Євою,яка перебуває в Києві,привітав її.На слідуючому тижні будемо зустрічати Сергія в Луцьку.Міська рада все організує”, – йдеться у повідомленні мера.

Як інформує Волинська газета, мобілізували Сергія 26 травня 2014 р. Свого молодшого синочка бачив лише 4 дні, коли у вересні приїздив у відпустку. А потім був полон – понад рік російські окупанти та їхні сепаратистські найманці не погоджувалися відпустити лучанина Сергія Дмитрука.

І ось вранці 20 лютого молодший сержант, а також ще троє українських військовослужбовців, були обміняні на 5 сепаратистів та 1 священнослужителя – агента російських спецслужб.

Обмін відбувся на лінії розмежування, в ньому взяла участь і спецпраедставник Президента України, народний депутат Ірина Геращенко.

0 Комментариев