Луцьк від «А» до «Я»

news

У рамках офіційного відкриття туристичного сезону – 2016 у Центрі туристичної інформації та послуг відбулася презентація нового видання — “Луцьк від А до Я”, яке увібрало в себе ключові поняття, пов’язані з нашим містом.

 

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

У книжці зібрано певний мінімум для ознайомлення з символами та досягненнями лучан. Тут читач познайомиться з історичними персонами і подіями, культурою і традиціями нашого міста, здійснить подорож визначними місцями. Книжка зроблена у форматі абетки-словника і написана зрозумілою й цікавою для широкого кола читачів мовою. Усі слова розташовані в алфавітному порядку і супроводжуються яскравими ілюстраціями.

Участь у заході взяли заступник міського голови Сергій Григоренко та начальник управління туризму та промоції міста Наталія Бунда.

Наталія Бунда наголосила, що уже вп’яте у Луцьку відкривають туристичний сезон. За її словами, це спроба вчергове привернути увагу туристів до нашого міста. Так, у рамках відкриття турсезону відбувається презентація видання “Луцьк від А до Я”. Наталія Бунда зазначила, що видання підготовлене трьома мовами — українською, англійською та польською. Зокрема, наклад україномовного екземпляру становить 3 тисячі примірників, а польською та англомовного — по одній тисячі примірників. Вона зазначила, що ці видання можна буде придбати, а також їх передадуть в бібліотеки й навчальні заклади.

За словами Наталії Бунди, продукт створено силами працівників управління туризму та промоції міста, Центру туристичної інформації та послуг. Окремі слова вдячності вона висловила Катерині Яцушек, яка допомагала у дизайні та верстці видання.

Начальник управління туризму та промоції міста наголосила, що це унікальне видання, адже інші міста України не мають такого. Наталія Бунда зауважила, що окремі міста мають власні видання, однак, вони іншого формату.

Під час презентації заступник міського голови Сергій Григоренко зазначив, що сьогодні у Луцьку гарне свято — відкриття туристичного сезону. Луцьк – місто з давніми традиціями, у якому жило у мирі багато народів. “В давнину Луцьк називали “маленьким Римом”, адже тут було багато церков — православні, католицькі, протестантські, іудейські. Всі жили мирно”, – зазначів він.

Також Сергій Григоренко зауважив, що важливе значення у становленні міста зіграла Литовська доба. “У ті часи було зведено наш замок. Через Луцьк проходили важливі торгівельні шляхи і левову частину надходжень Литовське князівство отримувало саме звідси”, – додав заступник міського голови.

Він наголосив, що лучани пишаються своїм містом і його історією. За його словами, для зручності туристів зроблено багато — встановлено вказівники, пілони, працює центр туристичної інформації та послуг тощо. Крім того, за його словами, у Луцьку відбувається багато фестивалів, які спрямовані на збереження національної автентичності та традицій.

Перед присутніми виступив й головний редактор журналу “Український туризм” Юрій Самойлов, який зауважив, що у їхньому виданні вже була велика стаття про Луцьк і незабаром вийде черговий матеріал. За його словами, наше місто дуже комфортне і спокійне, тут проживають привітні люди. “До Луцька варто завітати мешканцям великих міст, таких як Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, де темп життя дуже насичений. Тут можна гарно відпочити та насолодитися чудовою атмосферою”, – додав він.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев