Луцьк у числі призерів обласної спартакіди “Волинь спортивна-2015”

news

Cьогодні, 26 лютого, у Волинському академічному обласному театрі ляльок відбулося підбиття підсумків за результатами виступів спортсменів у Всеукраїнських, міжнародних та обласних змаганнях за 2105 рік та вручення нагород спортсменам,тренерам з олімпійських видів спорту, неолімпійських видів спорту, спорту інвалідів. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

   Заступник начальника відділу з питань фізичної культури та спорту Ігор Дмитришин привітав спортсменів з високими здобутками, адже область з розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту займає другі позиції у державі. Він побажав усім удачі, досягнення нових спортивних висот та вручив відзнаки у номінаціях: “Десятка кращих спортсменів з олімпійських видів спорту ­олімпійські номери програми”; “ П’ятірка кращих тренерів з олімпійських видів спорту”; “Кращий спортсмен у неолімпійських номерах програми з олімпійських видів спорту”; “Кращий тренер у неолімпійських номерах програми з олімпійських видів спорту”; “ П’ятірка кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту”; “Трійка кращих тренерів з неолімпійських видів спорту”; “Кращі спортсмени з видів спорту інвалідів”; “Кращі тренери з видів спорту інвалідів”; “Краща команда”.

Також було вручено відзнаки за підсумками обласної спартакіди “Волинь спортивна -2015”. Місто Луцьк має найкращі результати серед територіальних фізкультурно-спортивних організацій ( індивідуальні види спорту) у другій групі. Також Луцьк – на першому місці у рейтингу територіальних фізкультурно-спортивних організацій області олімпійських видів спорту за підсумками обласних змагань 2015 року у третій групі.

КЗ “СДЮСШОР плавання Луцької міської ради”, КЗ “ДЮСШ№2 Луцької міської ради”, КЗ “КДЮСШ№1 Луцької міської ради” – серед призерів у рейтингу спортивних шкіл області з олімпійських видів спорту за підсумками обласних змагань 2015 року.

А ще спортсмени нашого міста мають найпочесніше перше місце у рейтингу територіальних фізкультурно-спортивних організацій області з олімпійських видів спорту за підсумками міжнародних та Всеукраїнських змагань 2015 року у третій групі.

0 Комментариев