Луцьк поговорить про Лесю Українку з Волновахою в режимі “онлайн”

news

У Луцьку відбудеться онлайн-спілкування під назвою „Сім струн Лесі Українки” з центральною районною бібліотекою м. Волноваха Донецької області.

Про це повідомляють організатори заходу.

У рамках Меморандуму про співпрацю між Луцьком і Волновахою Донецької області нещодавно дирекції Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки вдалося встановити контакт з керівником Волноваської ЦРБ Латою Тетяною Іванівною. В ході обговорень планів спільної співпраці виник задум щодо проведення у рамках відзначення 145-річчя Лесі Українки онлайн-спілкування між книгозбірнями.

У ході онлайн-спілкування передбачається розповідь директора Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки Людмили Стасюк про вшанування пам’яті видатної поетеси бібліотекою, яка з 27 лютого 1991 року вже 25 років носить ім’я Олени Пчілки, матері Лесі Українки. Прозвучить поезія у виконанні луцьких і волноваських бібліотекарів, а також користувачів Волинської бібліотеки. „Родзинкою” онлайн-спілкування має стати декламування однієї з поезій Лесі Українки у виконанні переселенки з Донбасу, нині – працівниці бібліотеки Лілії Служавої. До участі в поетичному діалозі запрошені і юні шанувальники слова Лесі Українки.

Контактний телефон: (0332) 78-93-59 (Євгенія Олексіївна).

Місце проведення: Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, відділ краєзнавчої роботи

Час проведення: 24 лютого 2016 року. Початок о 14 год.

0 Комментариев