Лучанина, який хотів вкоротити собі життя врятували патрульні

news

Лучанин через сварку з рідними намагався вкоротити собі віку. Завдяки встручанню патрульних поліцейських, яких викликала мати потерпілого, чоловіка врятували і направили до лікарні.

Як повідомили у поліції, 35-річний чоловік, який вирішив вкоротити собі віку, порізав собі вени. Перед тим у нього виник конфлікт з рідними.

Громадянин зачинився в квартирі, по проспекту Чорновола, та взяв до рук ножа: так він і сидів на підлозі на кухні, стікаючи кров’ю. Поки його мати не викликала патруль.

На виклик терміново приїхали два екіпажі, потрапивши всередину, патрульні надали домедичну допомогу, наклавши джгут.

Як розказує командир 4 роти Дмитро Ліпчук, чоловік був без свідомості, весь у крові, але його зуміли привести до тями, професійно надали домедичну допомогу до прибуття швидкої, наклавши джгут, дали води.

«Меня никто не любит», «Я самый плохой», «Что мне делать», – говорив потерпілий.

«Ми тобі допоможемо», «Треба жити», «У тебе є син», – відповідали патрульні.

І допомогли. І вселили оптимізм. І врятували.
Чергове життя, врятоване нашими патрульними!
Чоловіка шпиталізували до обласної психлікарні, він – житиме.

А патрульним – шана й повага!

Чергове врятоване життя луцькими патрульними

Чергове врятоване життя луцькими патрульними«Що мені ще робити? Застрелитись? Чи підірватись? Як це так, що я найгірший?»У кожного рано чи пізно можуть виникнути проблеми… Так сталось і з цим 35-річним чоловіком, який вирішив вкоротити собі віку, порізавши вени. Перед тим у нього виник конфлікт з рідними. Громадянин зачинився в квартирі, по проспекту Чорновола, та взяв до рук ножа: так він і сидів на підлозі на кухні, стікаючи кров’ю. Поки його мати не викликала патруль. Поки два екіпажі не примчались миттєво на допомогу. Поки не потрапили всередину і не надали домедичну допомогу, наклавши джгут.Як розказує командир 4 роти Дмитро Ліпчук, чоловік був без свідомості, весь у крові, але його зуміли привести до тями, професійно надали домедичну допомогу до прибуття швидкої, наклавши джгут, дали води.«Меня никто не любит», «Я самый плохой», «Что мне делать», – говорив потерпілий.«Ми тобі допоможемо», «Треба жити», «У тебе є син», – відповідали патрульні.І допомогли. І вселили оптимізм. І врятували.Чергове життя, врятоване нашими патрульними!Чоловіка шпиталізували до обласної психлікарні, він – житиме. А патрульним – шана й повага!#патрульнаполіція #ПорядокЦеТи #volynpatrolpolice

Опубліковано Патрульна поліція Волинської області Середа, 4 грудня 2019 р.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев