Лучанка заради гульок залишила дітей вночі в парку

news

Патрульні поліцейські доставили додому дітей, яких знайшли в парку, де мати залишила їх самих уночі. Повідомлення про це розмістили на сторінці патрульних у фейсбуці.

Учора, близько 21 години, екіпаж патрульних отримав в Луцьку виклик про виявлення двох неповнолітніх дітей.
Дівчаток 10 і 8 років знайшли в парку, неподалік міської лікарні, небайдужі громадяни та привели в цей медзаклад. Поліцію ж уже викликали лікарі.

Патрульні встановили, що дітей в парку залишила мати, ті перелякались і плакали.
Старша дівчина не розмовляла, тож у меншої ледве дізнались місце проживання.
Вдома бабуся дітей повідомила, що їхня мати погано виховує дочок і не займається ними, піднімає руку і на дітей, і на неї, тож згодом вона написала відповідну заяву на притягення її до відповідальності.

«Близько трьох годин ми встановлювали, де перебуває матір дівчат. Ледве додзвонились до її подружки, саме з нею і ще з двома чоловіками вона пішла в невідомому напрямку та лишила дочок в парку самих уночі», – розказує про нічну пригоду інспекторка Тетяна.
Коли жінка нарешті вийшла на зв’язок, патрульні підїхали до неї, освідували та провели профілактичну бесіду.

«Цікаво, що мати навіть не поцікавилась станом дітей і не пішла додому. Казала, що вони самі не послухались і відійшли десь. Також ми попередньо телефонували до батька, з яким мати розлучена і який проживає неподалік Луцька. Однак він відповів, що не бере участі у вихованні дітей», – каже поліцейська.

Патрульні зібрали необхідні матеріали та передали далі відповідальним органам.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев