Лучанам презентували відеоролик про місто та його неймовірних мешканців

news

Відеоролик про зв’язок поколінь і єдність історії в Луцьк.

Ідея відеороботи виникла 1,5 роки тому, війна затримала його презентацію але не зупинила роботи над ним.

 “Місто, його образ, його душу, його суть творять люди. Люди, які тут жили усе своє життя чи тільки короткий його період, які живуть у ньому зараз, працюють, творять… Люди змінюють місто, а місто змінює їх. 

Люди залишають по собі слід. Цей слід може бути різним і залежить від величі людини: замок, перемога, будинок, дерево, рекорд, художнє полотно, вірш чи пісня. Один чи багато… Але цей слід залишається в місті, в його історії, в його аурі. Одні сліди навіки вкарбовують своїх творців у скрижалі історії зі знаком + чи -, інші — лишаються непомітними і стираються вітрами часу.

Цей проморолик ми готували довго, більш ніж 1,5 роки. Впродовж цього часу змінювались концепції, сценарії і герої. Коли він був вже майже готовий, на нашу землю прийшла ВІЙНА. І все знову змінилось. Але ми не відмовились від початкової ідеї показати дух міста і людей, які його творять. За час зйомок хтось із героїв ролика досягнув нових вершин майстерності, хтось став Героєм України, хтось переміг на Євробаченні, хтось пішов боронити рідну землю, а когось із них не стало… Тепер, коли щодня ми втрачаємо рідних, близьких і знакових для нас та суспільства людей, особливо гостро відчуваємо цінність кожного. Особливо гостро розуміємо, як важливо встигнути вшанувати кожного, хто цього вартий, ВЧАСНО. 

Цей ролик мав стати черговим, а став знаковим. Бо відображає нашу суть, зв’язок поколінь і єдність історії в Луцьку.

9 січня 1943 року,  народився Микола Головань — митець, скульптор, волинський Гауді, натхненний дивак і почесний громадянин Луцька. Більшість знає його як творця будинку-вернісажу (чи луцького будинку з химерами, хоч сам Микола Микитович дуже не любив цієї назви). А насправді, він автор сотень і сотень скульптур, які встановлені в Луцьку і не тільки (лише його будинок прикрашають понад 500). Він був для міста людиною-епохою, адже понад 40 років творив свій дім, який, без перебільшення, став одним із символів Луцька.

Тому презентацію цього ролика присвячено  пам’яті Миколи Микитовича Голованя” – йдеться у повідомленні.

Поглянути відео можна за покликанням

 

Режисер – Олександр Стеренчук

Оператор – Антон Аношин

Ідея – Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради

За інформацією:  Луцьк – приємне відкриття 

0 Комментариев