Лучан запрошують на виставку свищиків

news

12 січня 2016 року о 16:00 відкривається виставка свищиків Анатолія Філозофа. Експозиція буде розміщена в приміщенні музею історії Луцького братства (м.Луцьк, вул. Йова Кондзелевича, 5). Виставка триватиме 3 місяці.

Гончарну творчість майстра відрізняє вельми специфічна направленість: на першому місці свищики і музичні інструменти з глини, а не горщики, тоді як у більшості гончарів все кардинально навпаки. Але саме така своєрідна спеціалізація дозволяє побачити, який великий потенціал творчості міститься у традиційній глиняній іграшці.

В експозиції виставки представлено близько 200 виробів із глини. Переважна частина – свищики і окарини, проте є й прикраси і вироби ужиткового призначення ручної роботи: намиста, підвіски-обереги, сільниці, чашки і т.д. Крім ознайомлення з експонатами, відвідувачі виставки матимуть змогу домовитися про урок з ліплення, адже Анатолій Філозоф не лише реалізує власні вироби, а й охоче вчить усіх бажаючих секретам виготовлення свищиків.

Музей історії Луцького братства працює у будні дні з 10:00 до 18:00, вихідний – п’ятниця. Телефон для замовлення екскурсій (0332) 723371.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев