Лучан запрошують на наукові пікніки

news

25 вересня 2016 року Луцьк знову прийматиме «Наукові Пікніки в Україні».

Досвід проведення попередніх років свідчить про широкий резонанс серед суспільства та велику зацікавленість з боку мешканців та гостей міста. Захід проходить з метою забезпечення інтелектуального та творчого розвитку молоді, популяризації наук серед дітей та молоді, підтримки та промоції напрацювань молодих учених, — інформує прес-служба
Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив.

Суть «Наукового Пікніка» полягає у організації інтерактивних експериментів для мешканців та гостей міста. Ціль заходу – показати, що наука буквально усюди навколо нас. До пікніків долучають експертів, спеціалістів, ентузіастів, які діляться своїми знаннями з публікою. На пікніках не подають теорію, а захоплюють, розважають, розкривають таємниці фізики, хімії, біології, медицини, безпеки життя та інших сфер науки.

IMG 513

 

Цього року проведення заходу підтримано також управлінням у справах освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та відділом у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради.

Даний захід відбудеться на Театральному майдані, що стало вже своєрідною візитівкою «Наукового Пікніка». Початок о 12.00.

Участь у «Науковому Пікніку» – чудова можливість талановитим дітям, молоді, молодим вченим, керівникам гуртків та наукових осередків заявити про себе, свої можливості, винаходи; продемонструвати усім бажаючим свої сили та знання у цікавій, ігровій, невимушеній формі.

Запрошуємо мешканців та гостей міста цікаво та корисно провести вільний час!

IMG 640

 

0 Комментариев