Лучан навчали, як вести інформаційні війни. ФОТО

news

У Луцьку на майстер-класі «Психологічна безпека в умовах інформаційної війни» всі охочі дізнавалися, як використовувати інформацію як зброю.

Захід відбувся вчора, 11 лютого, у Молодіжному центрі.

Гість із Києва, тренер, громадський діяч, менеджер International NLP University, Інформаційний директор Агенцї Розвитку Громадянського Суспільства Євген Бондаренко розповів присутнім про психотехнології НЛП (нейролігвістичного програмування) в інформаційних кампаніях, як в умовах інформаційної війни ефективно розрізняти медіа-вплив та зберегти своє психічне здоров’я.

1

На конкретних прикладах, відвідувачі змогли повчитися базових прийомів НЛП та дізнатися про медіа-маніпуляції.

На майстер-класі відвідувачі також почули деякі цікаві факти. Наприклад, чи багато людей знає, що Росія вийшла перша із Радянського Союзу? Декларацію про державний суверенітет в Росії було прийнято 12 червня 1990 року, а в Україні – 16 липня 1990 року. Отож, Євген каже, що коли Росія звинувачує нас у розвалі Радянського Союзу, ми спокійно можемо казати – ви це зробили перші.

За словами Євгена, він з вересня 2014 року віддає 70 % свого життя заради вивчення цих технологій та навчання інших. Вчителем Євгена є відомий політтехнолог Всеволод Зеленін.

«Проблема медійного простору України у тому, що у нас відсутні експерти. Є експерти, але вони не патріоти, є патріоти, але вони не експерти»,  – каже хлопець.

Євген радить насамперед увагу потрібно звернути на історію – її потрібно переписати, бо вона у нас викривлена. Наприклад, регіон не потрібно писати із великої букви – це все штучно придумано: підсвідомо ми вже сприймаємо як іншу країну захід чи схід України. Інша не менш актуальна проблема медійного простору – це нестача власного контенту. Потрібно осучаснити минуле та актуалізувати його.

4 3 2 5

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев