Лотереї онлайн – що потрібно знати перед грою?

news

Лотереї були та продовжують залишатись однією із найпопулярніших розваг для багатьох українців. Це прості за правилами ігри, що дозволяють вкласти порівняно невелику суму та отримати шанс виграти джекпот, який складатиме кілька мільйонів гривень.

Чесністю та надійністю відрізняються українські національні лотереї, вони мають прозорі правила гри та своєчасно сплачують усі виграші. Втім, незалежно від вашого вибору, до гри потрібно ретельно підготуватись.

Давайте детальніше розберемо, як грати в лотереї онлайн: що для цього потрібно зробити, що враховувати новачкам тощо?

Завчасно продумайте бюджет

Щоб отримати можливість виграти грошовий приз, потрібно придбати лотерейний білет. Звісно, чим більше білетів буде у вас на руках, тим вищі ваші шанси на перемогу. Хоча і з одним ви цілком можете сподіватись на виграш – такі випадки трапляються доволі часто.

Лотерейні білет зазвичай недорогі та коштують близько 20 грн. До слова, сума, яку ви можете виграти натомість, може складати від 20 тис. грн аж до кількох мільйонів гривень!

Отже, прорахуйте, який бюджет ви можете закласти на придбання лотерейних білетів. По-перше, це дозволить завчасно визначити, яку кількість білетів ви купите. А по-друге, наявність такого чіткого плану дозволить уникнути непередбачуваних спонтанних витрат.

Оберіть надійні лотереї

Маловідомі розіграші не завжди гарантують чесність гри. Щоб бути впевненими у тому, що ви дійсно отримаєте свій виграш, обирайте державні лотереї України: КЄНО, Супер Лото, Лото Максима тощо.

Також, під час вибору варто звернути увагу на:

 • надійність сайту, наявність детальних описів та гарантії безпеки клієнтів;
 • відгуки про гру та компанію;
 • коментарі гравців, аби дізнатись, наскільки чесною є та чи інша лотерея;
 • правила гри, методи отримання виграшу;
 • розмір виграшу тощо.

Також обираючи сайт для купівлі лотерейного білета, звертайте увагу на технічну підтримку клієнтів. Важливо, аби у вас була можливість звернутись до менеджерів сервісу із будь-яким питанням або ж у разі виникнення проблем.

Знайшли потрібний сайт? Час реєструватись

Якщо ви хочете в декілька кліків купувати лотерейні білети, відстежувати хід гри, спостерігати за процесом розіграшу та користуватись функціями сервісу, потрібно пройти попередню реєстрацію. Зазвичай цей процес займає кілька хвилин. Працівники сайту з лотереями запитують базову інформацію:

 • адреса електронної пошти;
 • надійний створений вами пароль;
 • номер телефону;
 • ім’я або логін.

Після того, як ви отримаєте підтвердження створення нового акаунту, можна розпочинати пошук лотереї.

Придбання лотерейних білетів

Окрім класичних державних лотерей, на сайті також можна зустріти й інші категорії розваг:

 • скретч-лотереї;
 • швидкий тираж;
 • ігри, розраховані на вашу інтуїцію або навпаки – на логічний прорахунок.

Вибір повинен базуватись на зрозумілості гри. Тобто потрібно спочатку ознайомитись із правилами, розміром джекпоту та менших виграшів тощо. Якщо вас усе влаштовує – рухайтесь далі.

Останній етап – вибір власне лотереї та купівля білетів. Аби це зробити, потрібно попередньо поповнити онлайн-гаманець на завчасно встановлену вами суму (дивитись пункт 1). Бажано, щоб на сайті було кілька варіантів поповнення гаманця. Можливі варіанти: банківський переказ, мобільні термінали, електронні гаманці тощо.

Після того, як ви придбаєте білет, залишається лише спостерігати за грою: на сайті або ж по телевізору/на YouTube тощо. Якщо побачите себе серед переможців – чекайте на дзвінок від менеджера лотереї для обговорення всіх деталей.

Насправді нічого складного у грі в лотереї немає. Головне – знайти надійний перевірений сервіс та зрозумілу просту гру.

0 Комментариев