Ліжка для дітей – обираємо найкращий варіант

news

Всі батьки хочуть оточити свої дітей найкращим. І меблі у цьому списку не є виключенням. Але не всі розуміють що таке класні, а головне безпечні меблі і яким саме критеріям мають відповідати модулі якщо вони призначені для облаштування дитячої кімнати.

Експерти МебельОк допоможуть ознайомитися з колекціями різних мануфактур і зробити вдалий вибір. Запропонований асортимент величезний, а головне, всі ліжка для дітей https://www.mebelok.com/uk-ua/lizhka/filter-20-4807/ виготовлені згідно сурових стандартів і відповідають всім вимогам. Отже купуючи тут ліжко для дитини можете на 100% бути впевненим в безпечності модуля, правильності конструкції, екологічності матеріалів, міцності фурнітури.

Характеристики, що варті особливої уваги

Отже, якщо вам треба купити ліжко для дитини, оцініть модель візуально, бо модулі для дитячих кімнат обов’язково мають приваблювати стильним дизайном і гармонічно підібраною кольоровою палітрою. Але на дизайні не обмежуйтеся і детально вивчіть:

  1. З яких матеріалів виготовлена кожна деталь;
  2. Яка фурнітура використовується;
  3. Тип конструкції, що впливає і на безпечність під час експлуатації і на функціональність.

Для виготовлення меблів для самих маленьких і дитячі ліжка не виключення, мануфактури використовують:

  • Натуральне дерево (хвойні породи, бук, дуб);
  • ДСП та МДФ останнього покоління (не містять токсичних складових);
  • Пластик, метал (для декору);
  • Меблевий текстиль.

Натуральне дерево – кажуть це кращий варіант, але в нього є один недолік – висока ціна. Безперечно в колекціях з натуральної деревини є свої бюджетні версії (з сосни наприклад) чи свої елітні варіації – з дубу. Але все одно меблі з дерева вартують дорожче ніж модулі з ДСП.

Не варто переживати, дитячі ліжка з ДСП екологічні і повністю безпечні, бо мова йде про плитну сировину сучасну, яка не містить токсичних речовин. Дитячі ліжка з ДСП приваблюють великим асортиментом форм і кольорів. Бо якщо деревину покривають олією чи іншими фінішними покриттями задача яких підкреслити фактуру матеріалу, то ДСП ламіноване вражає кількістю доступних кольорів і їх комбінацій. Крім того це можуть бути принти і малюнки. Для виготовлення окремих декоративних елементів також використовують безпечний і міцний пластик та метал.

Щодо текстилю, то це як правило матеріал для виготовлення м’яких меблів або декоративних елементів для дитячих ліжок.

Не меншої уваги заслуговує і фурнітура. Це мають бути комплектуючі міцні, витривалі, зносостійкі. Також цінується фурнітура яка розширює функціональні можливості меблів. Функціонал також залежить від конструкції. Так дитячі ліжка можуть бути простими (призначеними тільки для сну та відпочинку) або бути оснащеними додатковими елементами. Звичайні висувні ящики додають функціоналу ліжку і дозволяють його використовувати і як місце для зберігання різних речей. Така багатофункціональна річ цінується особливо при облаштуванні невеликих приміщень.

Ліжка для дітей

Експерти MebelOk допоможуть розібратися з усіма цими моментами і підібрати кращий варіант дитячого ліжка який впишеться і в інтер’єр вашого житла і в бюджет, що не менш важливо.

0 Комментариев