Лікування жіночої безплідності у Львові

news

Жіночий організм здійснює не тільки вироблення яйцеклітин, а й відповідає за весь процес вагітності та пологів. На жаль природна вагітність може бути неможливою, якщо хоча б один із відповідних органів не буде повноцінно функціонувати.

Перевірка жіночого організму

Перед тим, як розпочати лікування жіночої безплідності, лікарі клініки репродуктивної медицини у Львові https://ivfclinic.lviv.ua/ проводять повне обстеження здоров’я пацієнтки. Зазвичай перевірка жіночого організму займає місяць, тобто, один менструальний цикл, і включає спілкування з лікарями, різні аналізи та дослідження, які допомагають визначити причину захворювання і виробити наступні кроки для подолання проблеми.

4 методи лікування жіночої безплідності

  1. Оперативне лікування: лапароскопія, гістероскопія. Лікарі кліниці Ivfclinic рекомендують лапароскопію, якщо при огляді пацієнтки виявлені міоми, кісти яєчників, однозначно перешкоджають імплантації ембріона та виношування вагітності, при візуалізації гідросальпінксу, при підозрі на зовнішній генітальний ендометріоз вираженого ступеня поширення гістероскопії, а також, якщо поліпи ендометрію чи аномалії порожнини матки. Іноді вже лише одних цих маніпуляцій буває достатньо досягнення вагітності подружньою парою.
  2. Контрольована індукція овуляції полягає в стимулюванні овуляції за допомогою медикаментозних препаратів для подальшого природного запліднення або інсемінації в клініці Ivfclinic. Лікарі пропонують цей метод молодим пацієнткам з прохідними маточними трубами та гарною спермою, єдиною проблемою яких є проблеми з овуляцією.
  3. Штучна інсемінація – рекомендується самотнім жінкам (за допомогою сперми донора), парам, що живуть нерегулярним статевим життям, при еректильній дисфункції та інших психосексуальних порушеннях. Також цей метод лікування може бути запропонований молодим парам у разі наявності секреторної азооспермії, гіпергонадотропного гіпогонадизму, коли одержання сперматозоїдів у партнера неможливе. У цьому випадку інсемінація у природному циклі спермою донора – справді реальний шанс досягнення вагітності.
  4. ЕКО – штучне запліднення в клініці з подальшим перенесенням ембріона в порожнину матки. Але треба перевірити різні показання щодо циклу ЕКО: непрохідність маткових труб, виражений чоловічий чинник, знижений аваріальний резерв. У Клініці репродукції та пренатальної медицини є власний кріобанк статевих клітин, тому у нас також можливо зробити ЕКЗ із донорською спермою, яйцеклітиною і навіть процедуру із залученням сурогатної мами.
0 Комментариев