Лікування ран з Бепантен Плюс

news

Кожен із нас стикався з проблемою ураження шкіри. Це найбільший орган нашого тіла, і піддається механічним впливам, і в будь-який момент можна отримати пошкодження, яке називають раною. Сам процес лікування ран призначається в залежності від їх виду. Малі ушкодження усунути дуже легко, а от зі складними доводиться боротись довше.

Як допомогти ранам загоїтись?

Наш організм влаштований так, що після ушкодження він витрачає власні сили на відновлення шкіри. Але сьогодні можна допомогти собі, використовуючи спеціальні засоби для загоєння ран.

Треба розуміти, що є ушкодження, при яких необхідно негайно звернутись до лікаря. А от легкі рани та опіки можна обробити самостійно. Та й при використанні спеціальних засобів процес загоєння пройде набагато швидше.

Варто знати про фактори, які негативно впливають на затягування ран:

  • по-перше, важливу роль відіграє вік потерпілого – чим старша людина, тим довше проходить процес загоєння;
  • по-друге, на загоєння ран мають вплив супутні хронічні захворювання – цукровий діабет, хвороби серцево-судинної та дихальної систем;

Також рана буде погано загоюватись, якщо пацієнт приймає протизапальні препарати, має знижений імунітет або проблеми з кровообігом. Спостерігається сповільнене загоєння ран і в людей з ВІЛ та іншими захворюваннями імунної системи.  А також у пацієнтів із зниженою вагою тіла.

Важливо пам’ятати, що інфіковані рани необхідно лікувати під наглядом лікаря, так як можливе погіршення стану в цілому. І для виправлення даної ситуації треба приймати антибіотики.

Як лікувати рани за допомогою Бепантен Плюс?

Будь-яка рана може спричиняти дискомфорт, незалежно від її розмірів. І завжди треба пам’ятати, що поверхневим ранам можна допомогти загоїтись швидше. Для цього варто використовувати ранозагоювальний засіб, такий як Бепантен.

Сьогодні можна використовувати кілька засобів в залежності від типу ран:

  • для знезараження рани використовується Бепантен Плюс з антисептиком;
  • для загоєння легких опіків та подряпин можна використати мазь;
  • для обробки мокрих ран прекрасно підійде крем Бепантен.

Також даний засіб можна використовувати при невеликих виразках та ерозіях на шкірі, обробляти ним невеликі післяопераційні рани. Але в будь-якому випадку краще проконсультуватись з лікарем для призначення правильного лікування.

Даний препарат не буде зайвим у вашій аптечці, так як отримати пошкодження можна в будь-який момент. Особливо пам’ятати про такі препарати треба тим, у кого є маленькі діти. Адже їм допомога при пошкодженнях треба найчастіше.

0 Комментариев