Лікар з Волині, яка померла від грипу, просила поховати її у весільній сукні

news

Жінка, яка померла від ускладнень грипу, працювала у луцькій лікарні і продовжувала ходити на роботу попри хворобу.

Про це повідомила gazeta.ua.

У Луцьку від пневмонії померла заві­дувач лабораторії міської клінічної лікарні й терапевт Волинської духовної семінарії Лариса Козярчук. За два тижні їй мало виповнитися 45 років.

«У січні Лариса сказала, що погано почувається. У неї почався кашель і піднялася температура. На лікарняний не пішла. Ковтала противірусні препарати й ходила на роботу. Вдягала маску і приймала хворих. ­Казала: «Як би себе не почувала, маю допомагати людям». Просила її зробити рентген, але вона відповідала: «Це ще нікого не вилікувало». Потім почала пити антибіотики. Коли дзвонила, казала, що їй стало краще. У понеділок вранці пішла на роботу. За кілька годин їй знову стало зле. Пішла на рентген. На знімку замість легень були дві білі плями з тоненькими чорними ниточками. Її зразу ж забрали в реанімацію, а наступного дня підключили до апарата штучної вентиляції легень. Сестра попросила їй не дзвонити. Через півтора дня її не стало», — розповідає сестра покійної Наталія Ткачук.

Ларису Козярчук поховали в селі Підгайці біля Луцька поряд із батьками. Перед тим її відспівували у луцькому соборі Всіх Святих. З церкви труну на плечах виносили священики.

За словами подруги покійної Марії Мазурак, Лариса відчувала свою смерть.

«Коли востаннє розмовляли телефоном, мало не посварилися. Вона почала розповідати, яким має бути її похорон. Перерахувала страви, які мають бути на столі, і попросила, щоб її ховали в білій сукні як наречену», — пригадує подруга.

У Лариси не було ні чоловіка, ні дітей не мала. У Луцьку вона жила на зйомній квартирі.

0 Комментариев