Леслі Грейс висловилася з приводу скасування фільму Бетгерл: Безсумнівно, там було місце для чудового фільму

news

Леслі Грейс, яка зіграла головну героїню у фільмі “Бетгерл”, зазначила, що вона дуже задоволена роботою над фільмом і дивиться на майбутнє персонажа з обережним оптимізмом, навіть якщо глядачі не побачать його на екрані.

В інтерв’ю Variety, опублікованому в понеділок, Грейс розповіла, що дізналася про розробку фільму, так само як і всі інші, зі ЗМІ. Минулого літа з’явилася новина, що фільм за коміксами DC для HBO Max було відкладено на невизначений термін. (Warner Bros. Discovery, материнська компанія CNN, HBO Max і DC, є однією і тією ж компанією). А поки фільм Бетгерл перебуває в розробці, ви можете пограти в ігрові автомати за коміксами DC на сайті http://imoneyslots.com/ua/.

“Я просто приймала все це, але водночас була впевнена в чаклунстві, яке відбувалося – в моєму досвіді і в тому, що я спостерігала в нашій команді”, – сказала Грейс про те, що відбувається. “Це було схоже на здування повітряної кульки”, – додала вона.

Затримка виходу Бетгерл і плани на майбутнє з Warner Bros.

За словами Грейс, вона просто насолоджувалася красою того факту, що мала такий досвід у своєму житті. “Хотілося б поділитися цим зі світом, але ніхто не зможе забрати в нас цей досвід”, – додала вона. Грейс також зазначила, що вона та її команда все ще обговорюють майбутні плани.

“Оскільки історія, над якою ми працювали, мала довгострокові перспективи”, – продовжила вона, “ми були раді всім можливостям, які у нас були”.

Афро-латиноамериканська акторка також закликала шанувальників, які хочуть побачити її в ролі супергероїні, бути оптимістами.

“Незалежно від труднощів, просто продовжуйте рухатися вперед”, – порадила вона. “Не дозволяйте нічому стояти у вас на шляху і казати вам, що ви не гідні, нездатні або не маєте можливості досягти своїх цілей, якщо ви закохані в те, що робите”.

Представниця компанії Warner Bros. заявила в серпні минулого року, що рішення затримати вихід фільму “Бетгерл” відображає стратегічні зміни керівництва щодо всесвіту DC і HBO Max.

У початковому варіанті фільму “Бетгерл”, який був уже знятий і показаний на тестових показах, Майкл Кітон мав зіграти роль Бетмена, а також Джей Кей Сіммонс і Брендан Фрейзер.

Проблеми і потенціали фільму

Грейс підтвердила, що той фільм, який їй вдалося побачити, був приголомшливим, але визнала, що зйомки були пов’язані з труднощами. Вона зазначила, що у фільмі було багато потенціалу.

Представники Warner Bros. Pictures і команда Грейс звернулися до CNN за коментарями.

Рішення затримати вихід “Бетгерл” було ухвалено після злиття WarnerMedia і Discovery Inc. у квітні минулого року і в рамках заходів зі скорочення витрат компанії.

Грейс заявила, що керівники Warner Bros., з якими вона зустрічалася після того, як фільм було відкладено, не надали їй конкретної інформації з приводу змін у творчому плані. Вона також зазначила, що безглузді зауваження про роботу, над якою працювала вся знімальна група, можуть бути дуже образливими.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев