Курс долара на літо 2021 або що чекати від валюти українцям

news

Курс долара в Україні останній період постійно знижується. А от що чекати влітку 2021?

Експерти прогнозують, що долар триматиметься в межах 27-27, 5 грн. Принаймні, в такому діапазоні можна буде купити/продати валюту в червні. А ось до кінця року долар може трохи вирости – приблизно до 28,5 грн.

За словами старшого аналітика “Альпарі” Вадима Іосуба, в травні гривня продовжила зміцнення до долара, яке триває шостий місяць поспіль, з грудня минулого року. З початку року долар знизився до гривні на 2,7%. Про це пише РБК-Україна

Він зазначив, що до кінця червня американська валюта може торгуватися в діапазоні 27-27, 5 грн.

Банкір Ярослав Кабін впевнений: тренд на зміцнення гривні продовжиться до кінця літа. Він також вважає, що в цьому часовому проміжку курс буде коливатися в діапазоні 27-27,8 грн за долар.

“Зміцнення гривні обумовлено падінням економіки внаслідок локдауну, скороченням імпорту і падінням доходів населення. Крім того, світові ціни на українські сировинні ресурси знаходяться на дуже високих рівнях, що сприяє збільшенню експортної виручки на тлі падіння імпорту”, – сказав експерт в коментарі “Інтерфакс-Україна”.

Крім іншого, вважає директор департаменту ризик-менеджменту одного з українських банків Микола Войтків, додатковий фактор стабільності курсу гривні – відкриття ринку землі з 1 липня.

Одним словом, якщо вірити фінансовим аналітикам, то у найближчі два-три місяці гривня продовжить зміцнюватися.

 

0 Комментариев