Кращий вибір швейцарских годинників

news

Як зробити правильний вибір годинника і купити його з таким величезним вибором виробників і розкидом цін? Наші консультанти допоможуть вибрати годинник, розкажуть про матеріали та механізм годинника, їх функціональне наповнення, запропонують відповідний Вашому іміджу дизайн годинника, підберуть браслет або ремінець або Ви самі можете вивчити каталог годинників підібрати швейцарський годинник, оригінал або імітацію.

Чоловічий і жіночий швейцарський годинник в Україні вже давно перетворився з предмета, призначеного для визначення часу, в атрибут іміджу, за яким судять про стиль, смак і становище в суспільстві їх власника. Наручний швейцарський годинник купити в Україні можна без особливих проблем. А чи знаєте ви, що найперший наручний годинник теж служив аж ніяк не для визначення часу?

швейцарські годинники

Наручний годинник. Погляд у минуле

Своєю появою цей аксесуар завдячує якомусь пану Нітону, ювеліру з Парижа. Саме він у 1809-му році на замовлення дружини імператора Наполеона Жозефіни виготовив два браслети із золота і прикрасив їх коштовним камінням. В один браслет він вмонтував календарик, а в інший – мініатюрний годинник.

Проте браслет з годинником у годинникарів того часу інтересу не викликав. У Франції годинник наручний набув поширення лише з 1850-го року. А їх масове виробництво почалося через тридцять років, спочатку в Швейцарії, а потім в Англії та США.

Зручність наручного годинника першими оцінили моряки, артилеристи та авіатори. І лише потім увагу на них звернули жінки. Багато в чому цьому сприяло те, що починаючи з 20-х років минулого століття корпус і браслет наручного годинника стали виготовляти із золота та срібла та обробляти коштовним камінням. Природно, дозволити собі могли лише обрані особи.

На жаль, через невисоку точність, репутація наручного годинника була небездоганна. Втім, цьому недоліку судилося незабаром «загинути» під натиском автоматизації та механізації годинної промисловості. Так почалася переможна хода наручного годинника по всьому світу. Продаж годинників в Україні вже давно поставлено на високий рівень. Купуючи наручний швейцарський годинник, купуєте не тільки точний час, але і якість, надійність і оригінальний дизайн. Яка ж роль, крім власне визначення часу, відведена наручним годинником у сучасному світі?

Кращий вибір швейцарских годинників

А який годинник потрібний вам?

Нестаріюча класика чи сучасний дизайн, механічні, електронні чи кварцові, золото чи сталь, епатажна розкіш чи стриманий шик швейцарського бренду? Купити годинник в Україні, який задовольнить будь-який смак можна не лише у спеціалізованому «салоні часу». Можна також годинник купити в інтернет-магазині.

Інтернет-магазин LuxGroups пропонує купити годинник наручний в Україні практично будь-яких моделей, стилів та напрямків:

  • Чоловічий годинник та жіночий годинник;
  • Класичні, що мають строгий дизайн та мінімум функцій;
  • Спортивний або молодіжний годинник, призначений для посилених механічних впливів, з безліччю додаткових функцій;
  • Ювелірні вироби з золота, срібла, платини, з обробкою з дорогоцінного каміння;
  • Різних форм – овальні, круглі, прямокутні, квадратні, трикутні;
  • Від різних виробників.

Щоб купити наручний годинник в Києві або будь-якому іншому місті України, вам необхідно просто оформити замовлення на сайті LuxGroups www.luxgroups.ua або зателефонувати, тоді підібрати годинник в інтернет-магазині допоможуть наші грамотні фахівці.

Не витрачаючи час на безглузді походи магазинами, можна вибрати потрібну модель і марку годинника в інтернет-магазині України. В магазині LuxGroups знайдете не тільки зручність вибору, але й отримаєте професійну консультацію, пораду згідно з усіма вимогами, які пред’являєте до покупки.

0 Комментариев