Ключові особливості передпускових обігрівачів Лунфей

news

Замучилися щоранку холодної зими розігрівати свій автомобіль і відморожувати свої кінцівки? Передпусковий підігрівач LONGFEI відчутно змінить ваше життя. Агрегат готує двигун для подальшої роботи. Коли на дворі з’являються люті морози, автомобілю доводиться витрачати багато ресурсів, щоб здійснювати свою роботу. Найбільше страждає саме двигун. Щоб він раніше не здав свої позиції, варто подумати про допомогу йому. У цьому питанні допоможе автономний підпусковий підігрівач ЛУНФЕЙ, який можна вигідно придбати в нашому інтернет-магазині «Болгарка.укр».

Передпускові підігрівачі та суть їх роботи

Розроблено передпусковий підігрівач салону ЛУНФЕЙ у китайським виробництві. Це найкраще рішення в зимовий період, що забезпечує суттєву допомогу двигуну транспортного засобу. Агрегат має металевий корпус, всередині розміщено насос та нагрівальний елемент.

Як працює передпусковий підігрівач LONGFEI:

  • антифриз чи інший теплоносій підігрівається нагрівальним елементом;
  • в подальшому відбувається розподіл через насос отриманого тепла в систему охолодження;
  • двигун прогрівається.

Підігрівачі дизельного палива ЛУНФЕЙ мають запобіжники, що захищають від перегріву, тому процес роботи повністю автономний.

Переваги підігрівача та де їх придбати

Агрегат електричний, що полегшує використання. Передпусковий підігрівач LONGFEI 220в можна встановлювати не тільки на автомобілі вітчизняного виробництва, але й на іномарки.

В інтернет-магазині «Болгарка.укр» можна придбати підігрівач за дуже вигідною ціною. Агрегати оперативно та якісно виконують свою роботу, гарантуючи безперебійну роботу двигуна транспортного засобу. На обігрів машини йде приблизно 60 хвилин. Якщо на вулиці не дуже морозно або підігрів здійснюється в гаражі, то процес відбувається ще швидше. Даний агрегат підходить для використання навіть у найсуворіших морозних умовах.

Працівники інтернет-магазину «Болгарка.укр» завжди проконсультують вас за наявними підігрівачами для відповідного транспортного засобу і з радістю допоможуть з оптимальним вибором саме під ваші запити. Самі агрегати LONGFEI для прогріву досить компактні і легкі, вам не важко встановити пристрій самостійно. Купуючи такого помічника, ви запобігаєте поломкам автомобіля, які виникають під впливом низьких температур. Також ви значно заощаджуєте час на прогріві транспортного засобу.

0 Комментариев