Клієнти ПриватБанку активно відкривають цифрові картки єПідтримка  – все заради 1000 грн

news

За добу клієнти ПриватБанку відкрили більше 1 мільйона цифрових карток єПідтримка

За першу добу після активації у Приват24 оформлення цифрової картки єПідтримка, клієнти ПриватБанку відкрили вже понад 1 мільйона таких карток для отримання державної допомоги.

Як відзначили у банку, всі українці, які мають «зелений» COVID-сертифікат у застосунку Дія, можуть відкрити спеціальну цифрову картку єПідтримка за кілька кліків у мобільному банку Приват24. Для цього треба зайти у вкладку «Гаманець», натиснути меню «Додати» та вибрати картку єПідтримка. Після підписання заяви на відкриття картки залишиться натиснути кнопку, щоб відправити дані в Дію.

Для зарахування допомоги достатньо оформити картку єПідтримка у ПриватБанку та перейти за посиланням у додаток Дія, де можна подати заявку на виплату допомоги. Для цього вибрати номер картки для виплати допомоги та надати згоду на обробку персональних даних згідно із законом.

За умовами програми, картка єПідтримка діятиме 4 місяці з дня отримання коштів.

Отримувач допомоги може витратити її на безготівкову оплату послуг у сферах культури, фізичної культури і спорту, внутрішніх пасажирських перевезень залізничним та авіаційним транспортом, а також для придбання книжок у книжкових магазинах на території України.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев