Керівника лісгоспу на Волині підозрюють у розтраті державного майна на суму понад 400 тисяч

news

 

Прокуратурою Волинської області повідомлено про підозру у вчиненні розтрати чужого майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем та службовому підробленні (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України) керівнику одного з державних лісових господарств обласного управління лісового та мисливського господарства.

Установлено, що керівник лісового господарства уклав із регіональною філією Державного підприємства “Центр Державного земельного кадастру” фіктивні, завідомо нікчемні для обох сторін угоди про  виконання робіт з топографо-геодезичної зйомки земельних ділянок лісового фонду, згідно яких філія повинна була надати послуги зі зйомки, а державне лісове господарство здійснити оплату за них, — інформує прес-служба прокуратури Волинської області.

Проте будь-які роботи за договором не проводились, хоч в акти приймання-передачі робіт внесено завідомо неправдиві відомості про їх виконання в повному обсязі.

За такі “проведені” роботи здійснено оплату в сумі 385 тисяч гривень.

Колишньому керівнику філії Державного підприємства “Центр Державного земельного кадастру” також сьогодні оголошено про підозру у вчиненні цих злочинів.

Наразі вирішується питання про відсторонення керівника лісгоспу від посади та обрання обом підозрюваним запобіжних заходів.

У провадженні триває досудове розслідування.

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев