Катерина Дулапчій вчитиме, як знайти себе у журналістиці

news
15-го жовтня о 18:00 голова ГО і членкиня Наглядової ради Суспільне UA Катерина Дулапчій розповість як знайти себе у журналістиці, зрозуміти своє призначення та поділиться своєю історією успіху, зустріч відбудеться у Молодіжному центрі Волині (Градний узвіз, 5).

“На заході ви зможете почути плюси та мінуси журналістики, усю правду про її “підводне каміння” та як із ними справлятись. Дізнаєтесь як розрізняти піар, журналістику, рекламу, маркетинг і чи взагалі це потрібно? Катерина поділиться власним досвідом і відкриє секрет як не втратити себе і знайти справу життя” – повідомляють організатори.

Спікерка очолювала прес-службу голови облдержадміністрації,  працювала на місцевому і столичному телеканалах, директором виконавчим ТзОВ “Слово Волині” (“12 канал”), багато років займалася PR-ом.
Нині – голова громадської організації “Асоціація журналістів західної України” і членкиня Наглядової ради ПАТ «НСТУ».

Катерина захоплюється образотворчим мистецтвом і йогою, любить подорожувати і відкривати нові місця, а також виховує доньку Владиславу-Соломію. Реєструйтесь на подію,  щоб дізнатись як поєднувати роботу, громадську діяльність, виховання доньки та знаходити час для своїх хобі!

Деталі: https://cutt.ly/seiP6rg
Реєтрація: https://cutt.ly/AeiIx2C

КатеринаДулапчій.jpg

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев