Каліфорнія роли: де замовити популярні суші в Тернополі

news

В сучасному світі важко знайти людину, яка б не лубила суші. Це чудовий варіант як перекусу, так і повноцінного обіду чи вечері. Особливо виручає доставка суші в Тернополі, коли чекаєш на гостей, але нема часу на приготування частувань. “Sushi-pizza39” радо в цьому допоможе. Тут можна замовити популярні смаколики і менш як за годину страви будуть на вашому столі.

Найпоширеніший вид замовлення серед відвідувачів сайту “Sushi-pizza39“, це Каліфорнія суші. Вони популярні через цікавий смак та користь для здоров’я. Гарний вибір для тих, хто тільки починає своє знайомство з кухнею Японії, тому що в них немає компонентів, які будуть не всім до смаку.

Класичні Каліфорнія роли мають наступні інгредієнти:

  • м’ясо краба або крабові палички
  • авокадо або огірки
  • водорості норі
  • рис
  • ікра масаго.

Приготування ролів Каліфорнія

Цю страву треба готувати тільки зі свіжих продуктів, тому за для безпеки варто замовити роли Каліфорнія в закладі “Sushi-pizza39”, з доставкою. Оскільки здоров’я клієнта це найважливіше, можна бути впевненим в якості суші. А після прийняття менеджерами замовлення та передачі його на кухню, відбувається наступний процес:

  • По-перше, треба розрізати норі навпіл та покласти глянцевою стороною на килимок для приготування;
  • По-друге, викласти рис рівним шаром залишаючи один край листа порожнім;
  • По-третє, перевернути лист з рисом та додати начинку (це може бути авокадо або огірок, крабові палички або м’ясо краба, копчений або свіжий лосось);

Суші Каліфорнія вже майже готові, залишається сформувати готовий рол. Для цього потрібно взяти лист з викладеним рисом та притискаючи пальцями начинку скрутити скрутити рол, придаючи йому квадратну форму. Після цього рівномірно намазати ікру масаго та розрізати на шість або вісім частин. Однієї порції вистачить, щоб отримати ситість та енергетичну цінність для будь-кого. Роли Каліфорнія прийдуть до смаку навіть гурманам.

Все що залишається зробити, перейти за посиланням https://sushi-pizza39.com.ua/sushii/rolls-california/ та обрати те, що найбільше сподобається. Крім суші на сайті можна також замовити піцу, картоплю фрі, салати та різні напої.

Оскільки доставка суші в Тернополі планується вже у момент приготування, чекати страву доведеться не довго. Кур’єр зробить все можливе, щоб швидко доставити замовлення на адресу клієнта, а компанія “Sushi-pizza39” попіклується, щоб воно було якісне, смачне та корисне.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев