Італієць зіграв на фортепіано на тлі танучого льодовика. ВІДЕО

news

Італійський композитор Людовіко Ейнауді підключився до руху Save the Arctic і виконав на роялі свій новий твір просто у відкритому морі, на тлі льодовика, що тане, на Шпіцбергені на півночі Норвегії.

Як повідомляють “Українські новини” з посиланням на Greenpeace, “Арктична елегія” Ейнауді була натхненна красою регіону й загрозами, що нависли над Арктикою. Музикант відправився в подорож на криголамі Arctic Sunrise напередодні важливої події — на цьому тижні комісія OSPAR може створити першу у світі особливо охоронювану територію в міжнародних арктичних водах.

“Перебувати тут — це неймовірний досвід. Я зміг побачити на власні очі чистоту й крихкість Арктики й передати це в музиці, що я написав для найкращої сцени у світі. Важливо, щоб ми розуміли значення цього регіону й зупинили процес його руйнування”, — зазначив музикант.

 Через глобальну зміну клімату й брак льоду в океані Greenpeace довелося побудувати штучний айсберг розміром 2,6 на 10 метрів. Це дерев’яна платформа загальною вагою близько двох тонн. Рояль зробив довгу подорож з німецького заводу до Шпіцбергена в трюмі криголама, зазначається в повідомленні.

Фото: Greenpeace 

Зазначимо, що  Greenpeace закликає припинити видобування нафти й риби у водах Арктики. Температура повітря в Арктиці досягла найвищих показників за останні 115 років — з 1990 року, йдеться в щорічній доповіді Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA).

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев