Італійські жіночі джинси: як знайти оригінал з розпродажу в Україні

news

Джинси міцно закріпилися і гардеробі модниць. І не дивно: такі брюки є одночасно зручними, комфортними та практичними. В них ви можете вирушити куди завгодно: на роботу в офіс, в магазин, на екскурсію та навіть на вечірку.

А італійські моделі завдяки оригінальному дизайну ще й створюють образи, які миттєво впадають в очі. Але як серед величезного різноманіття варіантів знайти оригінальні джинси від відомого бренду зі знижкою? Відповідь на це питання ми дамо у нашій статті.

Брендові жіночі джинси з Італії: чим вони відрізняються від підробок

Популярністю італійських джинсів користуються і недобросовісні виробники. Вони шиють репліки, уміло копіюючи оригінали. Зовні такі вироби майже нічим не відрізняються від справжніх моделей. Але є одне “але” – вони гіршої якості. Неозброєним оком ви помітите криві шви, не акуратно пришиті кишені, металічні деталі зі сколами, а також нитки, які вилазять з-під швів.

При примірці ви, скоріше за все, відчуєте дискомфорт від неідеально викроєних деталей. А через деякий час після носіння ви помітите, що тканина втратила яскравість свого кольору. І як наслідок, замість задоволення від носіння речі ви отримуєте розчарування за викинуті на вітер гроші.

Тому краще придбати оригінальні брендові джинси, які послугують вам кілька сезонів підряд. Їх ви легко розпізнаєте за наступними ознаками:

  • Якісна тканина. Оригінальні джинси шиють з якісного деніму, який сам по собі важкий, цупкий на дотик, рівномірно забарвлений та має саржеве чи ялинкове переплетення ниток. Більшість класичних моделей з лицьового боку сині, а з виворотного – світліші.
  • Першокласна обробка. Шви в італійських моделях подвійні, зроблені жовтими шовковими нитками. Вони не рвуться та не втрачають свій колір після прання та носіння. Всі зрізи закриті оверлочними швами. Декоративні стібки йдуть рівномірні та акуратні. Бренди не допускають кривих швів, обірваних ниток, петель та інших дефектів.
  • Наявність декоративного прострочення на кишенях. Кожен італійський бренд має свій характерний малюнок. У підробок він зазвичай відсутній.
  • Хороша фурнітура. Замки, заклепки та інші подібні деталі в брендових джинсах зроблені з якісного металу. Блискавка має два фіксатори, а тому вона самостійно не розстібається, навіть якщо ви не до кінця її застебнули. На кожній фурнітурі зазвичай є позначення назви бренду або YKK – відомої компанії з виробництва застібок-блискавок, яка є гарантом надійності виробленої продукції.
  • Наявність спеціального прямокутника, пристроченого до поясу. В оригінальних джинсах він зроблений з м’якої натуральної шкіри, а в підробних – з дерматину, картону чи тканини.

І брендові речі зазвичай продають в фірмових магазинах чи на офіційних сайтах виробників. Якщо ви побачили кілька моделей з брендовою бирочкою на ринку чи в невеличкому бутику, перед вами підробка.

Італійські жіночі джинси: як купити якісну річ зі знижкою

Справжні італійські джинси коштують дорого. Але знайти хороший варіант зі знижкою все ж таки реально в аутлеті. Це своєрідний бутик, де акуратно та по розмірах розвішані оригінальні речі від відомих брендів.

Єдине, що тут продають джинси, як і решту асортименту, з тогорічних колекцій, причому з хорошими знижками. Такий розпродаж діє цілий рік, тож у вас завжди є можливість здійснити заощадливий шопінг. Більш детально, можно подивитися за посиланням –  https://outletberry.ua/zhenskoe/odezhda/zhenskaya-odezhda-iz-italii/

Останнім часом стають популярними й онлайн-аутлети. Такий формат магазину заощаджує час і є дуже зручним. Тут ви можете обрати та придбати італійські джинси та інший брендовий одяг зі свого ноутбука, смартфона чи планшета, сидячи вдома на дивані. Відчуйте італійський комфорт та стиль у джинсах від відомого бренду з аутлету!

0 Комментариев