IT курси програмування онлайн для дітей, підлітків та школярів

news

ІТ-індустрія на ринку професій дуже популярна. Посада програміста чи графічного дизайнера добре оплачується, а виконувати її можна з будь-якої точки планети. Якщо вдається досягти певного рівня майстерності, є всі шанси укласти контракт із міжнародною компанією.

Програмування для дітей – новий тренд у світі та Україні

Якщо в шкільному віці розпочати вивчення іноземної мови та мови програмування, то на момент вступу до інституту вже можна опанувати знаннями, що дасть фору у порівнянні з іншими. IT курси з програмування, дають успішний старт кар’єри та дозволяють розпочати заробляти гроші, ще будучи студентом інституту.

Зі знанням англійської мови можна претендувати на посаду програміста у будь-якій країні світу. Важлива перевага: можна працювати віддалено або переїхати.

Щоб освоїти програмування, не обов’язково чекати закінчення школи та вступу до вищого навчального закладу. На комп’ютерних курсах у доступному форматі діти шкільного віку з 8-9 років навчаються з інтересом та задоволенням перспективних професій IT-сфери. Замість онлайн-ігор, діти та підлітки виконують цікаві вправи та домашні завдання зі школи програмування, освоюючи майбутню професію. Більш детально – https://juniorit.ua/online/

IT курси для дітей: які краще вибрати

Навчання на комп’ютерних курсах навичкам програмування потребує зосередженості та уваги. Щоб зусилля дитини не виявилися марними, рекомендуємо з особливою увагою ставитися до вибору, та звернути увагу на наступні моменти.

Мова програмування

На думку фахівців, найпростіші та доступні для навчання мови програмування – Python (Пітон) та JavaScript.

Python — це порівняно молода мова програмування, яка активно розвивається та вважається дуже перспективною. Підходить для знайомства зі сферою айті. Навчатися можна дітям у віці від 10 років. Python інтуїтивно зрозумілий, його синтаксис максимально наближений до людської мови. Він популярний у всьому світі. Дітям дуже цікаво, тому що вони навчаються за допомогою цієї мови створювати ігри.

JavaScript також доступна для вивчення. З її допомогою створюють багато сервісів, інтерактивних програм, відеоігор. JavaScript навіть не потрібно встановлювати на комп’ютер – він відкривається у будь-якому браузері. У JS вже є всі необхідні команди для написання коду. Навчання проходить спочатку у ігровій формі, діти можуть створювати своїх персонажів, розфарбовувати їх у різні кольори та керувати ними.

Методи навчання 

На курсах діти проходять навчання у невеликих групах, розділених відповідно до віку та рівню підготовки. Вивчіть програми, які потрібно пройти дитині, зверніть увагу, як часто оновлюється навчальний матеріал та чи є він актуальним. Дітей молодшого віку зацікавить навчання, яке відбувається у ігровій формі.

Дата заснування курсів

Чим довше навчальний заклад працює, тим більше він цінує свою репутацію, отже, гарантує професіоналізм викладачів та якість навчання. Зверніть увагу на рівень кваліфікації вчителів й на те, наскільки вони вміють знаходити підхід до дітей.

Спосіб організації занять

Зверніть увагу на спосіб проведення занять. У невеликих групах викладач може приділяти увагу кожному студенту. При дистанційному навчанні враховуйте, що вам потрібно буде завантажити програмне забезпечення на свій комп’ютер. Поцікавтеся, які характеристики пристрою потрібні, щоб програмне забезпечення працювало без нарікань.

Термін навчання

За два-три тижні дитині навряд чи вдасться освоїти програмування на належному рівні. Якщо ж програма розрахована на кілька місяців або цілий навчальний рік, цього часу буде достатньо, щоб освоїти матеріал, закріпити його й навчитися самому створювати продукти у сфері IT.

Відгуки

Найчастіше після закінчення навчання батьків просять залишити відгуки на сайті. Подивіться, що пишуть про курси не тільки на сайті компанії, але й на батьківських форумах та у чатах.

Сертифікат про закінчення курсів

Дізнайтеся, який документ видає школа з програмування, щодо проходження навчання на комп’ютерних курсах.

Перспективи для дитини після проходження IT курсів

Комп’ютерні курси для школярів розвивають такі вміння та навички:

  • концентрація уваги;
  • логічне мислення та математичний склад розуму;
  • вміння самостійно знаходити рішення для розв’язання задач;
  • здатність розробляти план дій та дотримуватися його.

Діти шукають нестандартні рішення під час побудови програмного коду, знайомляться з новими можливостями комп’ютера, навчаються застосовувати алгоритми. Ці навички та вміння допомагають досягати успіхів у школі на уроках інформатики, алгебри та геометрії, де потрібні складні обчислення.

Віддаючи дитину до ІТ-школи, батьки “програмують” її на забезпечене майбутнє. Крім того, на цих заняттях школярі отримують цінні навички, які потім стовідсотково стануть у нагоді. Дитина стане уважнішою, досягатиме успіху в загальноосвітній школі та буде володіти базовими знаннями для вільного вступу до вищого навчального закладу.

0 Комментариев