Ігрова приставка – ідеальний подарунок

news

Якщо чергове свято поставило вас у глухий кут, що подарувати чоловікові чи хлопчику, найкращим рішенням буде звернути свою увагу на ігрові приставки. Якщо навіть є вже консоль, можна подарувати джойстик або гру для приставок. Більше інформації можна отримати за посиланням https://comfy.ua/igrovye-konsoli/pristavka_disk__est/ А сьогодні поговоримо про різні бренди.

Найбільш популярні ігрові приставки

Sony Playstation

Ця приставка є класикою комп’ютерних ігор. Вона стояла біля витоків відеоігор і по сьогодні зберігає одні з лідируючих позицій на ринку. Найбільш відомі ігри для приставок SonyPlaystation включають FIFA, God of War і SilentHill.

PSP

PSP, або Sony Playstation Portable, є компактною версією приставки, яку можна взяти з собою в поїздку або в кафе, щоб ні на хвилину не розлучатися з улюбленою грою. Крім безпосередньо ігор, дана приставка має цілу низку додаткових функцій, таких як електронна книга або музичний програвач.

Xbox

Xbox є прямим конкурентом Sony Playstation. Вироблений компанією Microsoft, він сьогодні є одним із її найпопулярніших товарів. Ця приставка також підключається до телевізійного екрану і пропонує користувачеві чудовий вибір ігор різної спрямованості. Серед найвідоміших – Call of Duty, Need for Speed та Quake.

Nintendo

Якщо ви хочете зайняти дитину під час відключення світла або поїздок, краще віддати перевагу портативній приставці. Приставки такого типу невеликі та легкі, працюють від акумулятора чи батарейок. Непогано зарекомендувала себе Nintendo Switch.

Яку модель приставки вибрати

Варто враховувати, що смаки у дітей часто змінюються, а новинки виходять чи не щороку: завжди є ризик, що дитина вже через рік чи два попросить у вас нову приставку.

Можливо, варто придивитися не до новинок, а до пристроїв попереднього покоління: коштують вони значно дешевше, при цьому задоволення від гри та дітям, і дорослим дістанеться не менше. Досвід показує, що для першої консолі такий варіант цілком прийнятний. Крім того, для моделей, які були випущені кілька років тому, легко підібрати ігри: їх багато, і коштують вони дешевше.

Але, звичайно, якщо ви не плануєте через пару років купувати нову приставку, краще відразу вибрати пристрій із добрими параметрами. Воно радуватиме не лише першокласника, а й підлітка. Це оптимальний варіант, якщо в сім’ї кілька дітей різного віку або до ігор підключатимуться дорослі.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев