Хранителі 2020: Телеведучий «Сніданок.Вихіний» Попов знявся для стильного календаря

news

Телеведучий Олександр Попов знявся в образі Бога Неміза для чоловічого календаря.

Хамайко з однорічнмим сином, Барбір і Вітвіцька прийшли привітати Попова з виходом «Хранитель 2020».

17 грудня в Києві відбулася вечірка чотирьох стихій – вітру, вогню, повітря та землі – на честь презентації чоловічого календаря-оберега «Хранителі 2020» від журналу Наталі.

Календар супроводжуєтьсястаровинними Алатир-рунами і рунолдами Чарівника Добрині, які можна використовувати як обереги.

У фотосесії для календаря взяли участь 12 відомих чоловіків-героїв. Одним з них став відомий актор, телеведучий програми Сніданок.ВіхіднійОлександр Попов. Він примірив образ Бога Неміза, в якому розкрив духовну енергетику, характер і силу.

Образ Бога видають яскраві елементи, такі як рунолада – руна Любов. Ліворуч і праворуч – духи-помічники, відображені рунами Помічник і Помічниця.Вгорі і внизу – руна Шлях. Ронолад допомагає знайти свою другу половину тим, хто у пошуку. Олександр Попов представляє місяць листопад, а стихію – вітер. Ведучий розповів, що впевнений, що його стихія допоможе комусь знайти любов, і саме в його місяць – листопад – хтось закохається, одружиться.

Крім цього Олександра згадав, що зйомка тривала 3 години, і що найцікавіше те, що, коли на ВДНГ шукали відповіднулокацію, погода була спокійна, а коли почали знімати, піднявся вітер. І вся знімальна група подумала, що, можливо, це не просто так, а це знак.

Під час презентації селебріті, які взяли участь у фотопроєкті, виходили на сцену і говорили, чому вони погодилися знятися в цьому календарі, і що для них означає образ оберігача. Олександр Попов розповів, хто для нього є хранителем:

«Ми всі, напевно, оберігаємо батьків. Спочатку вони нас, потім вони нас випускають зі свого гнізда, а потім ми їм віддаємо любов і турботу у відповідь. Моїми оберігачами, напевно, є ті люди, які мене люблять, і яким я важливий в цьому житті. Звичайно, найосновнішими хранителями є мої близькі, яких вже зі мною поруч немає».

Підтримати телеведучого прийшли його колеги – співведуча Валентина Хамайко з однорічним сином Андрійком, телеведучаСніданок з 1+1 Людмила Барбір і ведуча ТСН Соломія Вітвіцька.

Відзначимо, що разом з Олександром Поповим знімальний майданчик так само розділили: співак Віктор Бронюк – в образі Бога Рода, футболіст, воротарь Андрій Пятов – в образі Зібога, актор, ведучий, шоумен Іван Городецький – в образі Бога Індри, Громовика, музикант Олег Скрипка – в образі Бога Сітіврата, співак Арсен Мірзоян – в образі Бога Перуна, композитор, піаніст Євген Хмара – образі Бога Свароги, співак Влад Ситник – в образі Бога Агні, хореограф Франциско Гомес – в образі Бога Семаргла, група AVIATOR: Дмитро Тодорюк та Андрій Сторож – в образах Бога Дия і Бога Догода, хореограф Олександр Лещенко – в образі Стрибога, хореограф, танцюрист Влад Яма – в образі Белобога.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев