Гурт з Луцька потрапив у фінал грандіозного конкурсу

news

В Україні стартував музичний конкурс «GBOB 2016», 2-ий тур якого відбувся у Києві 24 січня. Один із луцьких гуртів потрапив до фіналу.

Гурт «ONE LIGHT INSIDE» змагався з командами з різних міст і дістав можливість потрапити до національного фіналу. Про це повідомив менеджер гурту.

«The Global Battle Of The Bands» («Світове змагання гуртів») – це найбільший у світі живий музичний чемпіонат, який має на меті знайти та відкрити широкій аудиторії кращі таланти не штампованої музики.

За одинадцять років проведення «GBOB Challenge» став найповажнішим у світі живим музичним змаганням, яке за час свого існування задіяло понад 50 000 музикантів. В Україні проект є одним з небагатьох міжнародних конкурсів, що дає реальний шанс вітчизняним талантам на визнання і славу не тільки у рідній країні, але і у цілому світі.

«ONE LIGHT INSIDE» – гурт, який не просто пише власну музику, але й створює власний стиль і дивує неймовірними шоу на своїх концертах. За час свого існування хлопці відіграли чимало концертів в СНГ та Європі, а саме: у Польщі, Чехії, Австрії, Білорусі та Україні. Також команда отримала почесне звання «Найкращий вокаліст» на шоу X-STAR у Білорусі. Гурт ставить собі за мету охопити власною творчістю весь світ.

7a7dd3d3-7a77-4103-a2f7-3c7d22405144

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев