Гурт “Флайза” випустив потужний патріотичний хіт “Паляниця’2022” – пароль в дії!

news

Луцький гурт “Флайза” презентував новий хіт – трек “Паляниця”

«Цей пароль нації щебечемо, як солов’ї».
Саме так. За час широкомасштабного вторгнення слово «паляниця» набуло певної сили та викликає в українців як позитивні емоції, так і захват від своєї мови. Флайза додала до цих почуттів ще драйву і, в результаті, з’явився потужний хіт, який перегукується з сучасними подіями в Україні.

«Одного разу, повернувшись із волонтерського центру, де я з друзями плів сітки, і не перший день бачив сотні людей, які закладали всю душу в ту справу, до мене прийшло натхнення і я буквально за кілька годин написав текст цієї пісні. Я не пригадую, щоб будь-який інший текст в мене народжувався так швидко. Фактично я виплеснув назовні усе те, що зібралось всередині за перші тижні повномасштабної війни» – каже Тіма, учасник гурту. «Шановні мурахи» – це звернення до усіх українців, які кожен на своєму місці оперативно приступили до справ, якими ми хотіли б наблизити нашу Перемогу.

Так склалось, що до Луцька повернувся Роман Грисюк – молодий талановитий аранжувальник. Наші дороги несподівано перетнулись і Рома допоміг нам створити потужне аранжування треку. А ще наші давні друзі зі студії «МІК» саме оголосили про можливість вільно попрацювати усім музикантам, які планують створити патріотично-соціальний контент. Паралельно із цими процесами до нас звернувся луцький волонтер Сергій Тимчук і повідомив про необхідність створення пісні, з допомогою якої можна було б висвітлити працю наших волонтерів. Разом з Антоном Аношиним і Дмитром Кухаруком вони відзняли чудові кадри, які потрапили у відео, що і пропонуємо вашій увазі. Також у кліпі використані відеоматеріали Олександра Солов’я та Анастасії Каспрук.

Користуючись нагодою, хочемо подякувати усім людям, які так чи інакше були дотичними до створення цієї роботи. А ще дужче хочемо подякувати нашим воїнам, волонтерам, медикам, ДСНС, правоохоронним органам і іншим героїчним людям в Україні та за кордоном, які докладають неймовірних зусиль для досягнення нашої Перемоги. Всі ми, мурахи, ліпимо наш потужний, міцний, красивий та щасливий мурашник.

Слава Героям!
Україна понад усе!

Ідея та сприяння у втіленні – Сергій Тимчук
Режисер, зйомка, монтаж – Антон Аношин
Зйомка – Дмитро Кухарук, Олександр Соловей, Настя Каспрук
Аранжування – Роман Грисюк
Студія – МІК

0 Комментариев