Гунчик порадив не зловживати «так званими карантинами»

news

На Волині зменшується захворюваність на грип та гострі респіраторні захворювання. Про це йшлося 15 лютого під час оперативної наради в облдержадміністрації.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Заступник голови Волинської ОДА Світлана Мишковець розповіла, що станом на 12 лютого захворюваність на грип та ГРВІ залишається на високому рівні. На Волині епідемічний поріг перевищено на 34 %. Утім, захворюваність зменшилася минулого, шостого тижня захворіло 9,9 тисяч осіб проти 14,6 тисячі осіб, які занедужали 5-го епідемічного тижня.

Минулого тижня в області госпіталізували 400 хворих, з яких 60 % – це діти до 17 років. На 40 % зросла кількість тяжких випадків. Наразі вже 10 волинян померло У п’яти з них був зафіксований грип типу H1N1. Наразі епідпоріг перевищено у 10 районах.

Найбільше хворіють у Любомльському, Горохівському, Шацькому, Камінь-Каширськиому районах. Натомість стабілізувалася ситуація у містах Луцьк і Нововолинськ, у Володимир-Волинському, Турійському, Локачинському та інших районах.

Загалом в області перехворіло 116 тисяч осіб, тобто 11 % населення. У багатьох навчальних закладах ввели карантинні заходи. Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик порадив не зловживати «так званими карантинами», адже це – збиток для навчального процесу.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев