Господарюючі суб’єкти Волині спрямували до держбюджету на чверть більше ПДВ

news

На Волині за підсумками семи місяців  2021 року сплачено 1 мільярд 358 мільйонів гривень податку на додану вартість. Сума сплаченого в області ПДВ перевищує минулорічні показники більш як на чверть.

Позитивна динаміка зі сплати ПДВ, яку фіксують щомісяця, – свідчення відновлення економіки та якісного адміністрування бюджетоутворюючого податку з боку фахівців ДПС, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Здійснюючи якісний аналіз діяльності господарюючих суб’єктів, ДПС активно протидіє сумнівним господарським оборудкам. В такий спосіб фахівці податкового адміністрування запобігають бюджетним втратам і створюють більш сприятливі конкурентні умови для діяльності легального бізнесу. Результат – ріст бюджетних надходжень», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців запевнила, що податкова служба жодним чином не втручається в діяльність платників податків.

«Ми маємо сучасні інформаційні рішення та процедури для того, щоб проаналізувати діяльність платника ПДВ без жодного контакту. Якщо ж наш аналіз свідчить про потенційні ризики та зловживання, намагаємося переконати платника відмовитися від схем мінімізації. Саме позитивна податкова історія – одна з передумов своєчасного отримання бюджетного відшкодування ПДВ», – підсумувала Світлана Савчук.

Довідково: протягом січня-липня 2021 року волинському бізнесу відшкодовано майже 504 мільйони гривень ПДВ.

0 Комментариев