Гороскоп на Рік Білого щура: яким знакам Зодіаку світить успіх у всьому

news

Астролог назвала щасливі знаки Зодіаку 2020 року. Про це пише znaj.ua.

Згідно з ведичним календарем для представників знаку Риби, які народилися у період з 14 березня по 13 квітня, у новому 2020 році відкриються нові можливості  та збільшиться дохід. Такий гороскоп для Риб склала астролог вищої категорії Оксана Костюк.

“У Риб транзит Юпітера буде проходити з 10-го дому – він відкриє нові можливості у професійній діяльності, дасть підвищення по службі або поліпшення відносин з керівництвом, а також підвищить дохід. Це дасть значне полегшення після 3-річного транзиту Сатурна і 12 річного Плутона, яке повністю закрили можливість хоч якийсь постійної перспективи мати нормальну роботу”, – говорить астролог.

Гороскоп, фото: EAO Media

Гороскоп, фото: EAO Media

За словами астролога у цей період дуже висока ймовірність повного успіху у всіх починаннях. Проте досягти їх можна  лише цілеспрямованою працею і завзятістю. Транзит Юпітера сприяє досягненню мети та підвищенню соціального статусу. Згідно з гороскопом людина може піднятися кар’єрними сходами через одну-дві сходинки, отримати почесті та нагороди. Політикам, наприклад, такий Юпітер обіцяє політикам успіх на виборах, а молодим людям — успішний початок кар’єри.

Астролог додала, що 2020 рік буде хорошим періодом для планування, збільшення багатства та отримання нагород, адже Сатурн допомагає намітити кроки для їх реалізації, знайти людей, які допоможуть їх здійснити.

Знак Зодіаку Риби, ілюстрація: astrozodiac.net

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев

Залишити коментар

*