Голова UGC розповів про початок перевірки всіх гемблінг-операторів на предмет співробітництва з РФ

news

Війна України з РФ сьогодні ведеться не лише на полі бою і в політичній сфері. Низку етичних питань вирішує і економічна сфера, приєднується до протистояння інформаційний простір.

Доцільність та необхідність запровадження міжнародних економічних санкцій проти РФ не викликають ні в кого сумнівів. І український гемблінг до цієї боротьби доєднується. Адже навіть сьогодні, через більш ніж 10 місяців з початку повномасштабної війни, російська присутність в сфері азартних ігор все ще зберігається. Але профільні структури намагаються зробити так, щоб українські користувачі, поповнюючи депозит для гри чи роблячи ставки на бокс, могли бути впевнені в тому, що не фінансують державу-терориста.

Співпраця UGC, КРАІЛ та СБУ

Про важливі кроки на шляху викорінення «російського сліду» з українського гемблінгу розповів голова UGC Антон Кучухідзе. Нещодавно він зустрівся з представниками СБУ задля обговорення нагальних питань. Справа в тому, що повноваження профільної комісії, що протидіє нелегалам, досить обмежені. А СБУ можуть проводити власні розслідування, вживати обмежувальних заходів для операторів, пов’язаних з РФ.

Маючи в своєму розпорядженні результати виконаної СБУ роботи, КРАІЛ може анулювати видані раніше ліцензії порушників, здійснювати власні перевірки та викорінювати з ринку не лише нелегальний гемблінг, але і ті компанії, які мають хоч якесь відношення до країни-агресора. Саме завдяки злагодженим діям різних структур вдалося анулювати ліцензії 1xbet та ряду інших компаній.

До яких заходів вдається КРАІЛ задля досягнення мети

Сьогодні комісія активно працює та проводить регулярні перевірки всіх легальних гемблінг-операторів та букмекерських контор – і онлайн-казино, і тих, хто дає змогу робити ставки на спорт, до списку входять компанії з українським та іноземним капіталом. Під приціл потрапляють всі, хто працює на території України та взаємодіє з українською аудиторією.

Основні завдання, які виконує КРАІЛ в боротьбі з російськими нелегальними брендами:

  • Виключення України зі схем компаній з РФ, що займаються відмиванням коштів та фінансують терористичну діяльність.
  • Обмеження присутності російських брендів та будь-яких агентів впливу, пов’язаних з державою-агресором, з українського економічного простору.
  • Блокування передачі персональних даних і витрачання коштів гравців з України на користь російських бенефіціарів.

КРАІЛ публічно займає дуже жорстку позицію щодо ведення будь-яких справ з РФ та присутності російських компаній, грошей в українському економічному просторі. І це є надзвичайно важливим для розвитку легального гемблінгу в Україні та перетворення його на цивілізований, етичний, соціально відповідальний сектор бізнесу.

На правах реклами

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев