Голосування на «Олімпійському»: як відбуватиметься фінал Nova poshta Running Music Awards 2021

news

3 червня на стадіоні НСК «Олімпійський» у Києві відбудеться фінал Nova poshta Running Music Awards 2021 — щорічної премії на найкращу музику українських виконавців для бігу і занять спортом. Серед десятьох пісень, що ввійшли до фіналу, будуть обрані переможці у трьох номінаціях: найкращий український трек для бігу, спеціальний приз від партнерів премії та приз глядацьких симпатій.

«Премія вкотре показала прагнення українців не лише вести здоровий спосіб життя, а й підтримувати українську музику. Українці номінували онлайн понад 1000 треків, а серед тих, хто запропонував улюблені пісні, 60% бігають регулярно, — говорить Інна Поперешнюк. — Цієї весни ідея не втрачає актуальності, адже карантин уже понад рік залишається випробуванням і для музикантів, і для бігунів. Перші не можуть побачити повні зали, другі — взяти участь у забігах, поки жорсткі карантинні обмеження не будуть скасовані».

Членами журі Nova poshta Running Music Awards у 2021 році стали Інна Поперешнюк, співзасновниця Нової пошти та амбасадорка New Run, Максим Кривенко, співзасновник New Run і марафонець, ведучі «1+1» Марічка Падалко, Валентина Хамайко та Олександр Попов, а також Тетяна Воротіліна — рекордсменка України в подоланні марафону на протезі.

«Ми, журі премії, зберемося на стадіоні та разом пробіжимо одне коло під кожен трек, що потрапив до фіналу. Після цього голосуватимемо і в реальному часі будемо бачити, яка композиція виривається вперед, —  коментує Марічка Падалко, член журі Nova poshta Running Music Awards, марафонка й телеведуча ТСН на каналі «1+1». — Неважливо, хто виконавець і в якому жанрі композиція, головне — енергія і драйв, які дарує музика під час бігу. Пісня, що збере найбільше голосів журі, стане своєрідним гімном нового бігового сезону та пролунає на старті фінального марафону Нової пошти».

Наразі відкрито набір глядачів, що визначатимуть, яка композиція здобуде приз глядацьких симпатій. Щоб стати одним зі ста людей, які віддаватимуть свій голос за найкращі українські треки для бігу, потрібно заповнити форму: https://forms.gle/PDqdH4JjnyTJWvTY9.

Вперше Nova poshta Running Music Awards відбулася навесні-влітку 2020 року. З-поміж десятьох номінантів премії, серед яких були треки лише українських виконавців, експертне журі обрало переможців у чотирьох номінаціях. Послухати десятку пісень-фіналістів Nova poshta Running Music Awards 2020 можна в офіційному плейлисті премії: https://music.youtube.com/playlist?list=PLK8DQywprB3LBQP7pqYhksS1RjfeyDAr4

 

Довідка про Нову пошту

Група Нова пошта надає клієнтам – як бізнесу, так і приватним особам – повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема Нова пошта, НоваПей і Нова пошта Глобал

Нова пошта – лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, почтомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 8400 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2020 рік перевищила 318 млн. НоваПей – небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима. Нова пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги з експрес-доставки не тільки в Україні, а й за кордоном.

Група Нова пошта працює з дотриманням всіх норм українського законодавства. За 2020 рік Група перерахувала до бюджету країни 5 млрд грн податків і зборів.

Детальніше про продукти та послуги на сайті: https://novaposhta.ua//Контакти для ЗМІ: corp.com@novaposhta.ua

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев