Фронтмен гурту: «Монте Крісто» – це такий феномен, що знають пісні, але не знають цих облич»

news

Коли очікувати на новий альбом, що зараз робить колишній вокаліст гурту та яким було перше знайомство з «Монте Крісто», розповіли в інтерв’ю для інформаційного порталу «Волинь.info» учасники гурту – фронтмен Олександр Корінний та фронтгітармен Слава Шевченко.

 

 «Монте Крісто» уже такий старожил – існує ще з 1999 року. Але порівняно недавно, влітку 2014 року, склад гурту оновився – лишилася лише одна людина із попередньої команди. Чому такі кардинальні зміни?

Саша: Тому що ми зібрали склад, який зможе виступати, їздити, гастролювати, тобто давати концерти хоч кожен день. Бо раніше такого не було. Це перша така велика причина, чому так сталося. Юра Лемчук –  більше студійний. Він хороший, чудовий автор і чудовий виконавець, але більше студійний.

Слава: І не тільки Юра, я б сказав, і гітариста, і барабанщика ніхто ніколи не знав.

Саша: Там взагалі були різні склади, навіть гітарист «Табули Раси» грав ще в першому складі. Були ротації такі дуже божевільні насправді.

IMG_2485

А де зараз колишні учасники гурту?

Саша: Хто де. Юра Лемчук пише пісні, а про інших – можна не говорити. Юра Лемчук – не колишній, ми зараз з ним працюємо. Він цей гурт створив і він, можна сказати, наш генеральний директор.

Тобто у вас така співпраця?

Саша: Так. А інші учасники вже не мають жодного відношення до гурту.

5

Хотілося б спробувати себе у інших стилях музики?

Слава: Дуже мене притягує, до речі, образотворче мистецтво. У школі любив малювати і малював, на олімпіади навіть їздив, потім музика пішла.

Саша: Я радий, що у мене виходить те, чим я займаюся.

Слава: Я, коли почув Юрині тексти і ту музику, на яку вони покладені, то, вони мені були найбільш притаманними. Я дуже полюбляю лірику, мелодику. Пробувати можна. Я, наприклад, для себе займаюся в різних колективах, граю рок-музику, блюзову, джаз-рок. Музика цікава і дає якийсь розвиток, тому зупинятися, в принципі, ніколи не можна. Але наша музика, вона більш популярна, тому цікавіша, мабуть.

У соцмережі ви зазначили, що уже є п’ять пісень, які ввійдуть у новий альбом. Що це за пісні?

Саша: П’ять пісень, які ще не вийшли взагалі. Їх ще немає.

Слава: Мене вразили вони навіть от з перших секунд.

Саша: Це ще все в проекті. І, я думаю, до року часу нам ще треба буде. Ми ще за цей час знімемо кліп, зі ще більш глибокими підтекстом.

2

На чому акцент у новому альбомі?

Саша: Це буде україномовний альбом. Стосунки, життєві ситуації, які ми переживаємо кожен день. Ми всі проживаємо, можна сказати, однакове життя і  проживаємо емоції почуття. Це буде про те, що турбує нас.

Слава: І коли ми з музикантами працюємо над аранжуваннями, ми хочемо відрізнити трішки стилі старих пісень і нових. Тому будуть більш сучасні, такі цікаві аранжування, і саунд свій.

На ютубі не змогла знайти багато ваших кліпів. Я так розумію, у вас небагато їх. Для тих, хто любить не лише слухати, а й дивитися, зніматимете нові кліпи?

Саша: У нас є канал на ютубі «Монте Крісто». Там є декілька відео з палацу «Україна», є відеокліпи на пісні, і відео з телеканалу «Першого національного». І однозначно відеокліпи мають бути. Зараз вибирається пісня, на яку буде зніматися відеокліп, але це все секрет. Це буде зовсім нова пісня, якої ще ніде немає.

8

Останнім часом гурт чимало гастролює, це зовсім іншим ритм роботи, інші емоції. Не виснажує такий графік роботи?

Слава: Ні, ми збираємо по ниточках з кожного міста, з кожними людьми, з якими ми спілкуємось. Не виснажує, навпаки доповняє.

9
Чим зачепив «Монте Крісто», що зрозуміли, що хочете там працювати?

Саша: Коли ми знайшли один одного, то чесно скажу, що я не знав про цей гурт. Кажу як є, я до 2014 року не знав, що є такий гурт. Але послухав матеріал і зрозумів, що це серйозні речі, серйозний, цікавий матеріал. Мені дуже сподобались і ці ситуації життєві, які описуються в піснях, вони дуже мені близькі, тому їх подавати досить таки легко, немає якихось проблем.

Слава: У мене була досить цікава історія. Я працював в приватній музичній школі, коли ще навчався в інституті музики. Приходила маленька дівчинка, займалася. І вона приносе на телефоні пісню, включає мені, починається пісня «Очі ці навпроти не мають дна». А я так послухав, кажу «цікава така музика, приємна». Пройшов рік, прийшла пропозиція попрацювати. Мені надсилають аудіозаписи, і тут «Будемо разом» знову з’являється. Так випадково я натрапив на цей гурт. Це було доленосно.

10

Часом шанувальники згадують про попереднього вокаліста, деякі бачила навіть писали у соцмережі, що це уже не той гурт, не та атмосфера. Почуття ревності не виникає?

Саша: Це все до першого концерту, тому що порівнювати особливо не було з чим.

Слава: Було декілька живих концертів…

Саша: І це ще було в 2004 році, тому порівнювати нема з чим. Взагалі, «Монте Крісто» – це такий феномен, що знають пісні, але не знають цих облич. Досі не знають ще. Ще ми не зробили свою роботу, яку потрібно, максимально. І такий летючий голландець: щось там є, якісь пісні, комусь подобається, а хто їх там грає, як вони виглядають, то це не знають. Голоси тембрально схожі, слухачі навіть деякі кажуть, що буває, не розрізняють.

Слава: Я, до речі, не міг зрозуміти. Коли я добрався до пісень, вивчав історію, слухав Сашу і Юру, я не міг зрозуміти, де Саша, де Юра. Тут нове дихання з’явилося однозначно. У старому колективі гурт би не працював і слухачі нічого не почули. Ми зрозуміли, що у нас є ця можливість ще раз нагадати людям і працювати далі над новими піснями. А змінювати назву? Ну, це безглуздо.

Саша: На рахунок Лемчука, ніколи не буду заперечувати самобутність його голосу, його виконання. Деякі пісні важко передати, подати. На концерті ми їх виконуємо, тому що це хороші пісні, але, наприклад, подати, ну, це якби і нема вже сенсу. І та душа, яка вже була, вона залишилася там, а ми далі працюємо і робимо нові речі.

7

Ваші побажання нашим читачам.

Саша: Найголовніше – це завжди при будь-яких обставинах, як би не було складно або легко, або ще якось, залишайтесь самими собою, тому що це круто і не здавайтеся складнішими, ніж ви є насправді.

Слава: Будьте коханими, кохайтеся.

Спілкувалася Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

ФОТО – Андрій Мацкевич

1 4 6

Читайте також:

«МОНТЕ КРІСТО» У ЛУЦЬКУ: ПОЗИТИВНА ЕКСКУРСІЯ, ДУШЕВНИЙ КОНЦЕРТ ТА АВТОГРАФИ НА ГРОШАХ. ФОТОРЕПОРТАЖ

0 Комментариев