ФК «Волинь» дозаявив шістьох гравців

news

Дозаявлені футболісти підсилять склад команди Альберта Шахова в матчах чемпіонату та Кубку України.

Згідно офіційних даних, ФК «Волинь» дозаявила відразу шістьох нових футболістів. Вони допомагатимуть «Хрестоносцям» в поточному сезоні в чемпіонаті та в боротьбі за Кубок України. Про це повідомляє прес-служба клубу.

Серед дозаявлених гравців – захисники Олександр Кучеренко, Іван Цюпа, Ігор Грицюк, півзахисники Сіаваш Хагназарі та Тарас Завадович, а також воротар Володимир Кринський.

Найбільш досвідченим серед дозаявлених гравців являється Олександр Кучеренко. 29-річний футболіст виступав на професійному рівні за краматорський «Авангард», кропивницьку «Зірку» та петрівський «Інгулець». В рамках чемпіонату та Кубку України він провів 177 поєдинків та відзначився 16 голами. У «Волині» Олександр гратиме під номером 23.

24-річний Володимир Кринський на професійному рівні виступав за «Полтаву» та донецький «Олімпік». В минулого сезоні він грав за «Інгулець». В активі Володимира – 83 професійні поєдинки, з них 43 проведені у Прем’єр-лізі. В складі луцької команди гратиме під номером 1.

Що стосується Івана Цюпи та іранця Сіаваша Хагназарі, то раніше вони вже по три роки відіграли за «Волинь». Футболісти взяли свої звичні номери – 93 та 88 відповідно. 

Ігор Грицюк та Тарас Завадович – вихованці клубної академії. Кожен торік дебютував у професійному футболі на рівні Другої ліги за «Волинь-2». Захисник Грицюк виступатиме під номером 32, а півзахисник Завадович – під  22.

Нагадаємо, останній матч «Волинь» зіграла вдома, поступившись харківському «Металісту». За котируваннями на майбутні поєдинки команд Першої ліги та УПЛ слідкуйте в лінії БК «Pin Up Bet», огляд якої представлений на сайті «РБ».

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев