Дитячі мрії Тіни Кароль, DZIDZIO, Ласточкіна, MONATIK, Юлії Саніної, Барбір та інших зірок полетять у Всесвіт

news

У прямому сенсі слова: мрії українських зірок полетять у Всесвіт

У суботу, 28 вересня, о 20:00 на головній вулиці країни за адресою Хрещатик,  36 під час Kyiv Lights Festival у небо злетить світловий Промінь мрій. Це буде художня візуалізація космічної події:  Золочів – Київ – Всесвіт – планета TRAPPISTA-1.

Вперше у світовій історії на планеті Земля понад 100 000 малюнків дитячих мрій будуть зашифровані в сигнал і відправлені у космос. Одночано зі світловим променем злетить радіосигнал з космічної станції у Золочеві, що на Львівщині.

Разом з дитячими мріями у космос полетять і мрії українських зірок та їх дітей, Всі бажаючі зможуть на свої телефони завантажити спеціальний безкоштовний додаток Промінь мрій (Promin Mriy). І таким чином долучитися до історичної події – увімкнути доповнену реальність, щоб спостерігати, як оживають малюнки мрій. Всі, хто завантажить цей додаток, зможуть доторкнутися до мрії через свій смартфон, зробити фото та відео.

Крім цього, спеціально до цього заходу була створена унікальна маска в Instagram – Промінь мрій 28.09, планети та промінь, який пролітає.

Протягом року багато відомих українських зірок брали участь у марафоні #моядитячамрія від проекту Здійсни мрію, куратором якого є Лідія Таран.

Співачка Тіна Кароль у дитинстві мріяла, що всі люди між собою будуть дружні та будуть допомагати один одному, тому на своєму малюнку Тіна зобразила багато щасливих людей.

Мультиартист MONATIK, наприклад, намалював свою дитячу мрії – планету Земля, будинки, океан та багато людей, які тримаються за руки, та написав «мир».

Співак DZIDZIO у дитинстві мріяв стати великим артистом. Саме це він зобразив на своєму малюнку. Як бачимо, DZIDZIO  – приклад того, що мрії здійснюються!

Сергій Бабкін у дитинстві мріяв стати військовим льотчиком, а хореограф Ілона Гвоздьова хотіла стати президентом, але згодом вона зрозуміла, що це важка робота, і трансформувала трішки свою мрію – почала мріяти стати Міністром культури, і вірить, що її мрія обов’язково реалізується. А ось боксер Денис Берінчик мріяв стати пожежником.

Фронтвумен групи THE HARDKISS Юлія Саніна у свою чергу в дитинстві хотіла стати співачкою та знімати кліпи до своїх пісень.

Ведучий, актор Ігор Ласточкін мріяв управляти всіма дитячими атракціонами.

Арт-чарівницею проекту Здійсни мрію є Аня Ломакина , яка створює ілюстрації.  ⠀

Ми провели всеукраїнське дослідження, яке показало, що здатність дітей мріяти згасає, а сучасне суспільство не розвиває у них це вміння. Тільки 5% дітей мріють, інші 95% мають переважно матеріальні бажання. Ми покажемо всім надпотужну силу мрії, яка подолає трильйони кілометрів, доторкнеться до зірок і стане Вічністю, покажемо, що наші мрії можуть все і навіть стати частиною Всесвіту. Майбутнє починається з мрії. Діти побачать, як їхні маленькі фантазії стануть величезними! І все обов’язково здійсниться. Запуск “Проміня мрії” точно надихне дітей мріяти», – розповіла куратор проекту Лідія Таран.

Популярна співачка та відеоблогерка Jerry Heil всім мрійникам присвятила чудову композицію, яка наповнена такими щирими почуттями та дитячими спогадами, від яких мурашки бігають по шкірі – про мрії, а тим більше навіть назвала пісню «Моя дитяча мрія» і незабаром відбудеться премьера відео.

І ось всі-всі ці мрії та мрії ще багатьох зірок українського шоу-бізнесу, та мрії дітей полетять до зірок, в космос зі швидкістю майже 3 мільйони метрів на секунду, і подолають відстань близько 400 трильйонів кілометрів. Вчені говорять про ймовірність відповіді на сигнал мрій від позаземних цивілізацій нашої Галактики.

Малюнки дитячих мрій протягом року збиралися під час всеукраїнського арт-марафону #моядитячамрія в турі по містах і онлайн, зокрема, на уроках мрій, які проводили відомі українські ведучі та співаки, в школах і лікарнях нашої країни.

Ведуча Сніданок з 1+1, учасниця оновленого сезону Танці з зірками Людмила Барбір з сином Тарасиком також малювали свої дитячі мрії. Тарас намалював братика та сестричку, а сама Людмила у дитинстві мріяла говорити з тваринами та рослинами.

Також до проекту Здійсни мрії долучилися багато блогерів, бізнесменів та чарівників, які теж малювали свої мрії: фітнес- тренер Ксенія Літвінова, дієтолог Наталія Самойленко, блогери – Сергій Аурум, Ната Лайм, блогер та ведуча Роза Аль Намри, блогери-сім’я Олександра та Ігор Пустовіт, фітнес-тренер Олександра Шульгіна, бізнес- консультант Інна Дворська, ресторатор Савва Лібкін,

Олександра Шульгіна дала навіть всім мрійникам поради, як зробити так, щоб всі мрії втілювались у життя: не боятися своїх мрій, завжди мріяти про щось грандіозне; вірити в мрії та завжди їх малювати, уявляти; дякувати Всесвіту за те, що вже маєте; не думати про те, як здійснити свою мрію, адже про це потурбується Всесвіт.

А тим паче, коли 28 вересня у Проміні мрій 100 000 малюнків мрій дітей та людей, які долучились до арт-марафону #моядитячамрія, полетять у Всесвіт, то все неодмінно здійсниться!

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев