Друге життя: найдовший в світі автомобіль збераються відновити

news

Найдовша машина в світі – “Американська мрія” – буде відновлена після кількох років забуття. Про це повідомляє портал Motor1.


Лімузин виконаний з двох частин, що дозволяло перевозити машину на великі відстані. Для управління “Американської мрією” потрібно було два водія, два двигуна і 26 коліс. Передньопривідна конфігурація Eldorado дозволила відмовитися від складних карданних валів.

Серед багатьох унікальних особливостей оригінального дизайну машини – галявина для гольфу, гідромасажна ванна, басейн і навіть вертолітний майданчик.

За три два десятиліття машина прийшла в жалюгідний стан. Перш автомобіль належав технічному центру-музею Autoseum, керівництво якого планував провести реставрацію, але не змогло знайти необхідного фінансування.

Новим власником раритету стал Майк Дезер, власник автомобільного музею в Орландо, штат Флорида. Дезер купив Caddy, і тепер Autoseum бере участь у відновленні машини.

Незважаючи на те, що через пандемію коронавируса роботи були тимчасово припинені, багато вже зроблено. Планується, що реставрація закінчиться навесні наступного року, і автомобіль прикрасить автомобільну колекцію Dezerland. Сподіваємося, що автомобіль знову буде виглядати також розкішно, як і 30 років тому.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев