«Друга ріка» піснями лікувала волинських бійців

news

Пісенний дарунок для  майже 30 волинських бійців, котрі проходять реабілітацію після бойових дій на сході України в обласному госпіталі інвалідів, зробили музиканти відомого музичного гурту “Друга ріка”.

Вони за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького, в рамках благодійного проекту «Мистецька терапія», що реалізовує обласний благодійний фонд «Рідна Волинь», запросили воїнів на свій концерт в обласний драматичний театр імені Т.Г.Шевченка.

       Волинські бійці, що зараз знаходяться на лікуванні у госпіталі інвалідів і були на концерті, бурхливими оплесками нагороджували музикантів, які майстерно демонстрували своє пісенне мистецтво. Разом з лідером колективу Валерієм Харчишиним співали популярні шлягери «Три хвилини», «Незнайомка», «Математика», «Я полечу» та інші пісні. Музиканти своєю позитивною енергетикою та професійною грою духовно сприяли покращенню психологічного стану поранених воїнів.

А комічна і самоіронічна пісня «Фурія» на концерті призвела до справжнього шаленства і публіку, і учасників групи.

       Голова обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов зазначив, що такі зустрічі музикантів з бійцями – це справжня мистецька терапія, яка за посередництвом пісні, лікує поранені душі солдат і повертає їх не до реалій війни, а до мирного життя.

      Усі бійці, які побували на концерті популярного гурту « Друга Ріка», а більшість з них вперше відвідали такого рівня концерт, були щиро вдячні організаторам цієї незабутньої зустрічі за отримання задоволенння, своєрідну музично-пісенну терапію, що дієво і позитивно допомагає їм відновлювати душевну рівновагу та вселяє віру у покращення їхнього здоров’я.

0 Комментариев