Донбас на межі техногенної катастрофи

news

У Донецькій області без води залишилися 400 тисяч осіб.Донецька фільтрувальна станція припинила свою роботу, – повідомляє Кореспондент.net. з посиланням на  прес-центр АТО.

У Штабі операції заявляють, що це може призвести до техногенної катастрофи, адже без води залишилися 400 тисяч жителів Донецької області.
“Припинення роботи даної станції відбулося через те, що злочинці вкотре здійснюють провокації з метою дискредитації Збройних сил України та подальшого їх звинувачення в порушенні мінських домовленостей”, – йдеться в повідомленні прес-центру.
Зокрема, за інформацією прес-центру, сепаратистами було створено кілька мобільних груп з установкою на вантажні автомобілі мінометів 82 калібру.
Ці мобільні групи здійснюють неприцільні обстріли як району навколо даної станції, так і самої станції. Крім того, ведеться неприцільний ворожий снайперський обстріл з метою звинувачення в цьому ЗСУ.
У ДНР заявляють, що Донецька фільтрувальна станція зупинила свою роботу в результаті “безперервних обстрілів з боку українських військових”.
Раніше МЗС України у своїй заяві зазначив, що руйнування Донецької фільтрувальної станції може призвести до спалаху в регіоні епідемії дизентерії та гепатиту.

Автор статті: ВолиньІнфо

0 Комментариев