До нищення Луцького зоопарку докладають рук… збоченці?

news

Працівники кажуть, що потерпали від зловмисників уже неодноразово.

Про  акт вандалізму повідомляється на сторінці Луцького зоопарку у мережі Фейсбук.
“Наприкінці грудня 2015-го ми, зокрема, тішилися – нові симпатичні вказівники, що спрямовували відвідувачів у напрямку зоокоточку, були встановлені в рамках проекту «Модернізація зоопарків в Замості та Луцьку, а також опрацювання концепції створення рекреаційної зони у Жешуві з метою розвитку транскордонного природного туризму»… Наш співробітник, ідучи вранці на роботу, побачив, що один із цих знаків зламаний. Хто це зробив – наразі невідомо. Але можемо зробити попередні висновки, що, очевидно, та людина просто не мала де прикласти «дурної сили». На щастя, знак не вкрали і не віднесли на металобрухт, а лише кинули поруч. Тож, його вже найближчим часом відновлять.

Змушені вам повідомити, що так чи інакше ми вже не вперше стикаємося з актами вандалізму. Не раз від рук відпочивальників-варварів страждали розміщені на території зоопарку дерев’яні гойдалки і вітрячки. З пісочниці час від часу «зникають» закуплені нами іграшки, зриваються квіти, ламаються кущі…
Однак, попри це все, ми чудово розуміємо – хороших людей значно більше від тих, хто готовий трощити все на своєму шляху заради невідомого збоченого задоволення, ” – йдеться у повідомленні.
0 Комментариев