До Луцька їде «Пурпур»

news

Паб «Кораблик» кличе до себе на концерт харківського гурту «PUR:PUR» «We Do Change Tour».    

Про це повідомляють організатори.
PUR:PUR не так давно виповнилося 8 років. За плечима в музикантів сотні концертів, десятки фестивальних виступів, кілька альбомів і своя віддана армія фанів. Однак на всю країну вони прогриміли лише тепер – тріумфально «увірвавшись» в фінал українського відбору Євробачення. І зробили вони це в класичному для себе стилі – атмосферно, таємниче і безмежно красиво.

 

Не дивно, що для багатьох в останній час PUR:PUR стали справжнім музичним відкриттям. Але і сам колектив продовжує відкривати і шукати себе, постійно експериментуючи і закручуючи формати у фантасмагоричний клубок казкових і хвилюючих історій. І коли ви починаєте вивчати цей коктейль електронно-акустичних полотен з «джерельним» вокалом Нати Сміріної, то стає незрозумілим, де починається реальність, а де справжня магія.
«І тепер у всіх лучан є чудова нагода спробувати розібратись в цій загадці. Ну або ж просто послухати у Кораблику одну з найбільш самобутніх музичних формацій України. Воно дійсно того варте», – кажуть ораганізатори.

Концерт відбудеться в неділю, 15 травня. Початок – о 21:30.

f804801f-ec19-42c9-b97f-aa22d0f21588
Святослав Вакарчук зазначив про гурт на «Голосі країни»:
«PUR:PUR – одна з найкращих українських груп! Можна сказати, я фанат вашої групи. Ти робиш музику, яка робить цю країну, веде її вперед, в Європу, швидше, ніж всі політики разом взяті. Ти крута!»

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев