Дитячі майданчики Луцька: «конкуренти» на Соборності

news

Інформаційний портал «Волинь.info» продовжує заглядати в двори до лучан та знаходити дитячі майданчики, де зростають маленькі європейці. Цього разу до нашого об’єктива потрапили два дитячих майданчики, розташованих в одному дворі.

Адреса дитячої локації – вулиця Соборності. В дворі будинку № 28 та його багатоповерхових «сусідів» споруджено відразу два дитячих майданчики. Перший – справа рук люблячих батьків. Це підтверджує напис на гаражі: «Цей двір для дітей нашого двору! Чужим вхід заборонено.»

Дитяче містечко обгороджене різнобарвними шинами. На території майданчика споруджено декілька гойдалок, лавочки та дитяча хатинка. Тут виховують справжніх музикантів: на металі намальований нотний стан та музичний ключ.

Якщо заглянути за решітку баскетбольного поля, то можна натрапити на ще один красиво облаштований дитячий майданчик. Щоправда, цей дитячий рай  – не для всіх. «Приватна територія ОСББ «Соборний», – попереджують місцеві жителі.

Майданчик споруджений у формі місяця. На його території декілька гойдалок, гірки, драбини та лавочки. На металевих пластинах намальовані різнокольорові малюнки, неподалік красуються іграшкові лебеді.

Обидва майданчики оформлені зі смаком і, без сумніву, є райським куточком для дітей. Правило «Два пани – одні штани» тутешні батьки обіграли з користю: два чудових майданчики для дітей сусідніх будинків.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев