Депутат Луцькради просить вирішити проблему депутатського фонду тих округів, де немає депутата

news

У Луцьку 12 округів не мають свого депутата, а відповідно і ніхто не виділяє кошти із депутатського фонду на вирішення звернень лучан.

Про це йшлося сьогодні, 20 червня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Депутат Луцькради Андрій Покровський зауважив, що у Луцьку є 12 округів, які не мають своїх депутатів. Для кожного депутата виділяють 100 тисяч гривень депутатського фонду для вирішення різноманітних проблем лучан, однак депутати переважно витрачають ці кошти на свій округ. Ті, 12 округів, які не мають свого депутата, відповідно не мають до кого звернутися.

Покровський пропонує вирішити це питання, наприклад, виділити 1,2 мільйона гривень на ці 12 округів та створити комісію із депутатів, які вирішуватиме, на що спрямувати ці кошти.

Депутат також додав, що до нього часто звертаються лучани і його депутатський фонд уже вичерпаний, іноді він вирішує питання за свої особисті кошти, однак покрити проблеми усіх 12 округів він не має змоги.

 

0 Комментариев