Де узнати актуальний курс валют

news

Зараз обмін валюти є найбільш запрошеною фінансовою операцією у світі. Щодня на комерційному ринку здійснюється купівля та продаж валюти на п’ять трильйонів доларів. Більшість цих угод припадає на міста туристичного значення.

Як дізнатися курс

Щоб дізнатись курс долара у Луцьку, необхідно перейти на сайт https://rates.fm/. Важливо знати, що на цій сторінці не можна обміняти валюту, а можна ознайомитись із ситуацією на чинний момент і за бажання призупинити вартість на годину, протягом цього часу необхідно здійснити обмін у пункті, адресу та контакти якого можна знайти на сайті.

А ще можна аналізувати поведінку тієї або іншої іноземної валюти. На сервісі за допомогою позначок можна побачити, що відбулося – курс збільшився або зменшився. Крім того, є зручні діаграми для аналізу інформації.

Де можна обміняти валюту

Здійснити операцію з обміну валют найнадійніше у пункті обміну валют, де подібна процедура проводиться досить швидко. Зрозуміло, можуть виникнути деякі непередбачувані обставини. Наприклад, не вистачить валюти для обміну в касі, або встановлено певний ліміт.

Переваги обміну валюти у банку

Ви можете домовитися на певний день і певну годину, щоб отримати свої гроші. Так ви будете впевнені, що операція здійсниться без яких не будь ускладнень. І ви точно будете знати, що на цей момент гроші точно у банку будуть і ви вже не залежатиме від ліміту.

Переваги обмінного пункту

Обмінні пункти пропонують своїм клієнтам надійні угоди в найкоротший термін. Курс буде більше, ніж у банках. Але краще все ж таки скористатися сервісом Rates і знайти де вигідніше обміняти валюту.

Також обмінні пункти пропонують:

  • високі тарифи;
  • надійні угоди;
  • конфіденційність клієнта;
  • якісне обслуговування.

Крім того, обмінні пункти – це вже відомі та надійні організації, які діють згідно з українським законодавством і мають усі необхідні ліцензії для проведення операцій з обміну іноземної валюти. 

Чорний ринок обміну валют

В даний час, крім надійних компаній з обміну валют, популярний «чорний ринок», на якому проводяться фінансові операції сумнівного характеру. Не варто йти на такі правочини. Тому що курс валют у них не стабільний, безпеку ніхто не гарантує.

Дуже просто можна зіткнутися із шахраями на чорному ринку. Курс іноземних валют тут занижений здебільшого. До того ж є можливість, що вас можуть просто обікрасти. Отже, краще обміняти валюту у надійній кредитній організації.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев