Чому профілактика краща за лікування?

news

Коли мова йде про наше здоров’я, краще запобігти, ніж лікувати.

У світі є два типи людей: ті, хто регулярно обслуговує свою машину, і ті, хто чує дивний шум у двигуні та продовжує їхати, доки їм не знадобиться допомога на дорозі, щоб відбуксирувати їх до найближчого механіка.

Те ж саме, коли йдеться про наше здоров’я. Багато з нас відкладають візит до лікаря, поки не почуваються погано, але замість того, щоб намагатися одужати після того, як ми захворіли, набагато краще зробити все можливе, щоб уникнути захворювання. Якщо ви вирішили вже звернутися до лікаря, то можна перейти за посиланням https://delta-med.com.ua/ та записатися на приймання до профільного фахівця.

Звідки взявся вислів профілактика?

Ідея вживати заходів на ранній стадії, щоб уникнути катастрофи пізніше, не нова. У середині XIII століття латинський вислів: «Краще й корисніше вчасно вирішити проблему, ніж шукати ліки після того, як збиток завдано» послужив попередником більш швидкої версії, створеної голландським філософом Дезидерієм Еразмом у близько 1500 року: «Краще попередити, ніж лікувати».

Чому профілактика краще, ніж лікування?

Простіше кажучи, догляд за собою може значно зменшити ваші шанси захворіти. Ми значною мірою контролюємо стан свого здоров’я завдяки прийнятим рішенням щодо способу життя.

Ми всі хотіли б насолоджуватися довгим і щасливим життям, а не терпіти страждання та виснаження, які можуть бути пов’язані з погіршенням здоров’я. На жаль, фактори способу життя, такі як неправильне харчування, ризиковане вживання алкоголю та недостатня кількість фізичних вправ, як і раніше залишаються основними причинами поганого здоров’я по всій країні.

Від яких захворювань може запобігти здоровий спосіб життя?

Є типовий набір захворювань, які можна попередити, якщо вести здоровий спосіб життя та хоча б раз на рік відвідувати сімейного лікаря та робити профілактичні аналізи:

 • цукровий діабет
 • рак
 • хвороба серця
 • астма
 • проблеми зі спиною
 • артрит

Якщо бути впевненим, що у вас не має раку (наприклад, ця хвороба була у вашій родині), то радимо перейти за посиланням https://delta-med.com.ua/directions/onkolohiya/ та порадитись з лікарями на рахунок профілактичних заходів.

Людська природа схильна віддавати перевагу очевидним проблемам, які представляють негайну й нагальну потребу, і де прогрес відчутний. Успіх може бути менш очевидним, якщо бажаним результатом є відсутність видимої проблеми.

Як можна запобігти хворобі?

На щастя, навіть незначні зміни способу життя можуть мати великий вплив на запобігання хворобам. Виконайте ці шість кроків, щоб підтримувати своє тіло та розум у найкращій формі та запобігти погіршенню здоров’я.

 1. Не палить.
 2. Підтримуйте здорову вагу.
 3. Харчуйтеся збалансовано.
 4. Уникайте вживання надмірної кількості алкоголю.
 5. Слідкуйте за своїм здоров’ям.

Запис на регулярні медичні огляди є важливим, незалежно від того, скільки вам років. 

0 Комментариев