Чому пральна машина не працює? з’ясовуємо причини

news

Ви не розумієте, наскільки важливою є ваша пральна машина, поки вона не перестане працювати. Подумайте про це, це скромне пристосування дозволяє виконувати домашні справи від прання шкільної форми до робочих сорочок, позбавляючи вас необхідності робити все вручну. Не витрачайте час на пральню самообслуговування, читайте наш посібник про можливі проблеми та рішення від майстра з пралень.

Чому моя пральна машина протікає?

Витік пральної машини може бути викликаний шлангом або нещільним з’єднанням:

 1. Вимкнути воду
 2. Зніміть шланги та злийте їх у відро.
 3. Перевірте фітинги: перевірте фітинги, що з’єднують шланги з пристроєм, а також фітинги, що з’єднуються з краном. За потреби підтягніть фітинги шлангів або замініть їх.
 4. Перевірте ущільнення: перевірте ущільнення дверцят і видаліть будь-які залишки мила, які можуть скупчитися. За необхідності замініть ущільнення
 5. Перевірте шланги на наявність засорів або зносу: переконайтеся, що витік води не спричинений дублюючим шлангом. Зношені шланги можуть потребувати заміни
 6. Перевірте наявність піни: переповнення піни може статися через занадто велику кількість миючого засобу або через те, що ви використовуєте неправильний тип миючого засобу. Існують різні саморобні засоби, які ви можете знайти в Інтернеті, щоб прибрати це, включаючи додавання двох столових ложок соди у відсік для миючих засобів та пів склянки білого оцту в барабан, а потім запуск звичайного прання.

Чому моя пральна машина трясеться?

Якщо ви виявите, що ваша пральна машина ненормально трясеться, це може бути викликано різними причинами, зокрема:

 • Завантаження білизни не збалансоване: перевірте, чи не збита якась білизна разом на одній стороні бака, та за необхідності відрегулюйте завантаження.
 • Машина не вирівняна: перевірте вирівняну підтримку машини. Переконайтеся, що підлога, на якій стоїть машина, рівна і досить міцна, щоб витримати повністю завантажену пральну машину.

Щоб вирівняти пральну машину, виконайте наведені нижче дії.

Як вирівняти пральну машину

 1. Переконайтеся, що пральна машина вимкнена та вимкнена від мережі.
 2. Перевірте рівень ніжок: загляньте під пральну машину та переконайтеся, що всі ніжки правильно стоять на підлозі. За потреби підтягніть ніжки. Помістіть рівень на верхню частину машини, щоб перевірити та відрегулювати ніжки, якщо це необхідно.
 3. Перевірте гумові ковпачки: передні ніжки пральної машини мають гумові ковпачки. Переконайтеся, що вони щільно прилягають, та при потребі замініть їх.
 4. Перевірте задні ніжки: за необхідності це можна зробити, нахиливши пральну машину вперед.
 5. Перепідключіть пристрій і знову увімкніть його.
 6. Запустіть цикл, щоб перевірити наявність вібрації

Чому моя пральна машина шумить?

Якщо пральна машина видає гучний шум під час віджиму, це може бути викликано такими причинами:

 • Несправний ремінь
 • Зчеплення у зборі зношене
 • Несправний приводний двигун

Як правило, у вищезазначених випадках потрібна допомога виробника. Це також може бути предмет, який ви забули вийняти з кишені, наприклад дрібниця, яка вимагатиме від вас зупинки циклу та вилучення.

0 Комментариев